PEARL DROPS: Wybielające pasty do zębów dla palaczy & miłośników kawy

Te pasty nie tylko chronią przed próchnicą i wzmacniają szkliwo ale również sprawiają, że zęby stają się bielsze, gładsze i bardziej lśniące.
PEARL DROPS: Wybielające pasty do zębów dla palaczy & miłośników kawy
Fot. mat. prasowe
14.08.2016

Niewiele osób może pochwalić się idealnie białymi zębami. Na kolor naszych zębów wpływają czynniki genetyczne, środowiskowe i żywieniowe. Naturalną barwę można zepsuć nadmiernym spożywaniem kawy, herbaty, czerwonego wina i paleniem papierosów. Dla miłośników używek rekomendowane są pasty i preparaty które nie tylko chronią przed próchnicą i wzmacniają szkliwo ale również sprawiają, że zęby stają się bielsze i lśniące.


PEARL DROPS to marka z ponad trzydziestoletnią tradycją, tworząca produkty do wybielania zębów i kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. To lider na europejskim rynku w segmencie produktów do higieny jamy ustnej. Produkty PEARL DROPS nie tylko chronią przed próchnicą i wzmacniają szkliwo ale również sprawiają, że zęby stają się bielsze, gładsze i bardziej lśniące.


SMOKERS PEARL DROPS żel usuwa przebarwienia powstałe w wyniku palenia papierosów. Dzięki unikalnej mieszance składników polerujących usuwa przebarwienia i kamień nazębny, zapobiegając powstawaniu nowych przebarwień. Daje poczucie głębokiego oczyszczenia i odświeżenia każdego dnia.


Żel SMOKERS PEARL DROPS delikatnie wybiela i usuwa przebarwienia z powierzchni zębów. Zawiera fluor, który wzmacnia szkliwo i chroni zęby przed powstawaniem próchnicy.
Testowana klinicznie i bezpieczna do codziennego używania pasta pozwoli zachować promienny i biały uśmiech, przy regularnym stosowaniu.
Cena: 14,99 zł (50ml)


Żel SMOKERS PEARL DROPS jest dostępny wyłącznie w sieci Rossmann.

 

COFFEE&TEA PEARL DROPS wybielająca pasta do zębów zawierająca specjalnie stworzoną formułę, aby głęboko oczyszczać, usuwać kamień nazębny oraz przebarwienia, zwłaszcza te powstałe w wyniku picia herbaty i kawy.
Specjalnie opracowana formuła COFFEE&TEA PEARL DROPS z naturalnymi perłami i delikatnym kompleksem, usuwa przebarwienia w ramach systemu wybielania zębów 4D, który głęboko oczyszcza i usuwa plamy powstałe wskutek picia herbaty, kawy i innych codziennych używek (tj. czerwonego wina lub papierosów). Niezbędny w paście fluor wzmacnia szkliwo i chroni zęby przed próchnicą.
Testowana klinicznie i bezpieczna do codziennego używania pasta pozwoli zachować promienny i biały uśmiech, przy regularnym stosowaniu.
Cena: 14,99 zł (50ml)


Pasta COFFEE&TEA PEARL DROPS jest dostępna wyłącznie w sieci Rossmann.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie