Karta kredytowa i jej możliwości!

Przeczytaj, jak mądrze włączyć ją w swoje plany zakupowe!
Karta kredytowa i jej możliwości!
11.05.2016

Karta kredytowa w Twoim portfelu? Nastawienie do takiego rozwiązania bywa różne. Od obaw i dystansu przez potrzebę sięgania po kartę, a w jednostkowych przypadkach - chęć posiadania więcej niż jednej w zależności od wymagań. Karty kredytowe stały się znacznie bardziej dostępne, a wraz z ich dostępnością stale rozwija się ich oferta. Niezależnie od podejścia warto więc zapoznać się z istniejącymi na rynku możliwościami i zestawić je z własnymi potrzebami. 

Przed nami sezon letnich zakupów, czyli okazja, aby przyjrzeć się kartom, które wpisują się właśnie w potrzeby zakupowe. W ofercie kart kredytowych znajdują się również takie, które dają możliwość zbierania punktów i korzystania z licznych promocji. Jeśli więc jesteś osobą, która chętnie korzysta z modowych okazji, wypatruje sezononych wyprzedaży i jednocześnie skłania sie do posiadania karty kredytowej, to rozwiązanie dla Ciebie. Jedną z takich propozycji jest Karta Kredytowa Citibank World Mastercard oferowana przez Citi Handlowy.

Karta poza swoją podstawową funkcjonalnością jaką jest zaciąganie kredytu, a tym samym zwiększenie swobody planowania wydatków. Daje również możliwość zbierania punktów, które możesz wymieniać w zależności od potrzeb na spłatę zadłużenia, vouchery lub inne nagrody. 

Dodatkowo, sięgając po Kartę Kredytową Citibank World Mastecard możesz również liczyć na specjalne oferty, robiąc zakupy lub korzystając z usług takich firm jak: H&M (25% zniżki na drugą rzecz), Multikino (10% rabatu), Douglas (bon o wartości 20 zł za zakupy w kwocie 250 zł), Play (rabaty na abonament) oraz Intersport (bon o wartości 10 zł za zakupy w kwocie 200 zł)! Karta Kredytowa CitibankWorld Mastercard to również dostęp do zniżek oferowanych w prawie 5000 punktach usługowo-handlowych na terenie całej Polski. Wśród dodatkowych możliwości znajdują się również usługi concierge, czyli pomoc organizacyjno-rezerwacyjna na przykład przy wynajmie samochodu, rezerwacji hotelu czy biletu lotniczego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Karcie Kredytowej Citibank World Mastercard?

Citi Handlowy jest partnerem akcji Stylowy Maraton HOT MODA przyjdz i dowiedz się więcej podczas eventu w:

Bonarka City Center, Warszawa - 13-14.05.2016

Aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj!

Już dziś możesz złożyć wniosek o kartę kredytową.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 1) 11.05.2016 22:08
bonarka w warszawie? dobre ;)
odpowiedz
Morph (Ocena: 5) 11.05.2016 21:27
Ile zostaliście za tak żenującą reklamę ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo