#MACSelena: Tak będzie wyglądała pomadka Como La Flor Lipstick!

Do sprzedaży trafi w październiku 2016. Nie możemy się doczekać!
#MACSelena: Tak będzie wyglądała pomadka Como La Flor Lipstick!
14.04.2016

Już w październiku tego roku wspomnienie legendarnej piosenkarki latino, Seleny, ożyje na nowo. Muzyka Seleny i jej styl nadal odzwierciedla się w pasji jej fanów dzięki pięknej urodzie oraz kulturze. Nic więc dziwnego, że powstała kolekcja M∙A∙C Selena. Skąd międzynarodowy gigant kosmetyczny zaczerpnął inspirację? Rzecz jasna od wiernych fanów oraz siostry Suzette. 

Jak więc powstała owa kolekcja? Suzette zdradziła kilka szczegółów na ten temat: Chciałam, żeby kolory były dopasowane do jej osobowości, do jej kreacji na scenie oraz poza nią. Nie ma jej już z nami od 21 lat, więc to niesamowite, że ta kolaboracja może mieć miejsce. To tylko pokazuje jak bardzo kochają ją jej fani; że jej muzyka jest nadal żywa, a jej twórczość nabrała jeszcze większego znaczenia odkąd odeszła. To niezwykły zaszczyt, że M·A·C zadedykował kolekcję Selenie oraz jej fanom - DLA jej fanów.

Niezmiernie cieszymy się, że firma kosmetyczna podjęła taką inicjatywę. Dzięki temu znów mamy szansę uczcić pamięć tej utalentowanej piosenkarki! Nie możemy się doczekać, aż Como La Flor trafi do sklepów!

 

Odwiedzajcie regularnie maccosmetics.pl w poszukiwaniu nowości!

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2016 19:13
Wow! Świetny pomysł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie