Ellie Goulding stworzyła kolekcję dla MAC! Co proponuje nam bogini popu?

W ramach kolekcji znajdziecie bogactwo brązów, różu i złota, zaklętych w szminkach, kredkach do ust, błyszczykach, cieniach i bronzerach.
Ellie Goulding stworzyła kolekcję dla MAC! Co proponuje nam bogini popu?
13.01.2016

Ellie Goulding to bogini popu, która podzieliła się swoim odważnym, blond duchem we współpracy z naszą ulubioną marką kosmetyczną MAC. Limitowana linia ma dwie strony - ciemną i jasną, gdyż obie na co dzień obecne są w artystycznej twórczości piosenkarki. Ellie stworzyła przemyślaną kolekcję zawierającą w sobie jej dwa popisowe looki: niewymuszonej naturalności za dnia, a nocą zapierającej dech w piersiach seksbomby. Każda kobieta znajdzie więc wśród tych produktów coś dla siebie - i to na każdą okazję. 

 

Jesteście ciekawe, co dokładnie przygotowała dla klientek marki MAC jedna z największych gwiazd popu? W ramach kolekcji znajdziecie bogactwo brązów, różu i złota, zaklętych w szminkach, kredkach do ust, błyszczykach, cieniach i bronzerach. Dzięki nim stworzycie idealny makijaż na co dzień - delikatny, naturalny, a przy tym połyskujący i świetlisty. Królowe nocy zaś będą mogły postawić na swój wymarzony atrybut, czyli niesamowicie długie i pogrubione rzęsy. Doskonały efekt uzyskają dzięki doczepianym rzęsom i rewolucyjnej maskarze. 

 

Cała kolekcja Ellie Goulding dla MAC dostępna jest zarówno stacjonarnie, jak i na stronie maccosmetics.pl. Zachęcamy Was szczególnie do zakupów online z pięciu banalnie prostych, ale praktycznych powodów: 

 

1. To najłatwiejsza i najwygodniejsza forma, dzięki której nie ruszając się z kanapy, macie szansę zaopatrzyć się w swoje ulubione propozycje od marki MAC. 

2. Dostawa jest całkowicie bezpłatna!

3. Płatności są bezpieczne w stu procentach, tak jak i transmisja danych dzięki technologii SSL.

4. Dzięki newsletterowi macie szansę jako pierwsze dowiedzieć się o ekskluzywnych kolekcjach, takich jak choćby ta stworzona przez Ellie Goulding.

5. Wszystkie produkty są oryginalne. Ponadto, zostały wyprodukowane i przechowywane według rygorystycznych zasad.

 

Chyba już nie musimy Was dłużej zachęcać do odwiedzenia strony i zakupów na stronie maccosmetics.pl! Zobaczcie propozycje pochodzące z najnowszej kolekcji w naszej galerii i znajdźcie wymarzony kosmetyk dla siebie. #MACEllieGoulding

Ellie Goulding MAC
Ellie Goulding MAC
Ellie Goulding MAC
Ellie Goulding MAC
Ellie Goulding MAC
Ellie Goulding MAC

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo