NOWOŚĆ: Inteligentne szczoteczki Oral-B, które dają możliwość… personalizacji higieny jamy ustnej!

Daje możliwość doboru spersonalizowanych programów szczotkowania.
NOWOŚĆ: Inteligentne szczoteczki Oral-B, które dają możliwość… personalizacji higieny jamy ustnej!
Fot. mat. prasowe
13.12.2015

Wszystko wokół nas zaczyna być spersonalizowane. Świadomie dobieramy plany treningowe czy dietę do naszych możliwości i potrzeb. W modzie marzą nam się inne kolory, faktury, kształty i detale, które przyciągną wzrok. Chcemy przełamywać nudę! Szukamy rozwiązań, które będą dostosowane tylko do nas. I tu pojawia się miejsce na pomysłowość, odwagę i nowe inspiracje! Czy personalizacja jest możliwa też dla naszego zdrowego i pięknego uśmiechu? Właśnie tak! Oral-B doskonale rozumie, że wszyscy jesteśmy różni i mamy różne potrzeby w higienie jamy ustnej,  które z biegiem czasu ulegają zmianom i właśnie dlatego zaprojektowaliśmy nowe inteligentne szczoteczki, które dają możliwość personalizacji higieny jamy ustnej.

Wprowadzenie na rynek elektrycznych szczoteczek do zębów Oral-B SmartSeries z dedykowaną aplikacją jest jednocześnie debiutem pierwszej na świecie szczoteczki z łącznością Bluetooth, która w czasie rzeczywistym dostarcza informacji o przebiegu szczotkowania. Ponadto daje możliwość doboru spersonalizowanych programów szczotkowania, które pozwalają dostosować higienę jamy ustnej do indywidualnych potrzeb i osiągnąć maksymalną czystość każdego dnia.

Informacje o produktach SmartSeries 6000 i 7000

Pierwsza na świecie szczoteczka do zębów z łącznością Bluetooth

Szczoteczka elektryczna Oral-B SmartSeries 6000 lub 7000 z aplikacją od dziś pomoże personalizować higienę jamy ustnej w codziennej pielęgnacji. Dzięki nowoczesnej technologii umożliwia rozwiązywanie problemów, dostarczając informacji o przebiegu procesów czyszczenia jamy ustnej w czasie rzeczywistym i tworząc indywidualne programy szczotkowania, które pomogą osiągać cele w zakresie higieny jamy ustnej, niezależnie od tego czy najważniejsze jest np. wybielanie, głębokie oczyszczanie czy przeciwdziałanie nadwrażliwości zębów.

oRAL B

Fot. mat. prasowe

•    Elektryczna szczoteczka SmartSeries to pierwsza na świecie szczoteczka z Bluetooth, która umożliwia komunikację między szczoteczką a smartfonem.

•    Nowa zaawansowana szczoteczka elektryczna SmartSeries 6000 lub 7000 łączy najlepszą w swojej klasie technologię i komunikację, zapewniając informacje zwrotne o przebiegu szczotkowania w czasie rzeczywistym oraz możliwość doboru indywidualnych programów szczotkowania.

•    Komunikacja Bluetooth 4.0 łączy szczoteczkę z aplikacją Oral-B. Tym samym zapewnia wskazówki dotyczące szczotkowania w czasie rzeczywistym, z możliwością ich indywidualnego dostosowania. Użytkownik może również otrzymać spersonalizowaną pomoc, jak radzić sobie z potrzebami w zakresie higieny jamy ustnej i jak osiągnąć zdrowotne i estetyczne cele, które są ważne.

•    Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Dzięki takiej skuteczności przebarwienia będą znacznie łatwiejsze do wyeliminowania.

•    Konstrukcja główki szczoteczki CrossAction otacza każdy ząb włóknami nachylonymi pod kątem 16 stopni, a trójwymiarowe działanie oczyszczające o klinicznie udowodnionej skuteczności, poprzez ruchy oscylujące, obrotowe i pulsujące rozbija i usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mają problemy z przebarwieniami na powierzchni zębów.

•    Czujnik nacisku zapala się, gdy użytkownik szczotkuje zbyt mocno, aby zapobiec szkodliwemu, nadmiernemu szczotkowaniu – pomaga to użytkownikom, którzy doświadczyli problemów z zaczerwienionymi i spuchniętymi dziąsłami. 

•    Szczoteczka posiada licznik czasu, który pomoże szczotkować przez rekomendowane przez dentystów 2 minuty. Dodatkowo szczoteczka pulsuje co 30 sekund informując o potrzebie zmiany miejsca szczotkowania.

•    Elektryczna, szczoteczka do zębów z sześcioma trybami: Codzienne Szczotkowanie, Pielęgnacja Dziąseł, Delikatny, Wybielający, Głębokie Czyszczenie oraz Czyszczenie Języka dla modelu 7000.

•    W zestawie znajduje się: 1 elektryczna akumulatorowa szczoteczka do zębów, 2 końcówki CrossAction, 1 końcówka Floss Action, 1 końcówka Sensitive, 1 końcówka 3DWhite, stacja ładowania z pojemnikiem na zapasowe końcówki, etui podróżne i elegancki futerał podróżny.

•    Produkt marki Oral-B – szczoteczka do zębów najczęściej używana przez dentystów na świecie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo