Odkryj nowy, oczyszczający żel pod prysznic ADIDAS SKIN DETOX!

Efekt gładkiej, miękkiej i zdrowo wyglądającej skóry dzięki nowemu żelowi pod prysnic marki adidas!
Odkryj nowy, oczyszczający żel pod prysznic ADIDAS SKIN DETOX!
07.05.2015

Nowoczesna, aktywna kobieta pragnie czuć się kobieco, wyglądać zdrowo i chce odnaleźć równowagę między pracą i życiem osobistym. Próbując pogodzić wszystkie aspekty życia, kobiety często narażone są na ogromny stres. Dlatego coraz bardziej popularny staje się trend ‘detoks’, który pomaga neutralizować szkodliwe skutki szybkiego tempa, które narzucamy sobie we wszystkich dziedzinach życia. 

Marka adidas, zainspirowana wzrostem zainteresowania wokół poprawy samopoczucia i wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie w opracowywaniu sportowych żeli pod prysznic, wprowadza nowy żel pod prysznic dla kobiet Skin Detox, który daje uczucie oczyszczenia i ukojenia umysłu i ciała. Jego formuła gwarantuje efekt gładkiej, miękkiej i zdrowo wyglądającej skóry - nawilżonej i bez podrażnień, każdego dnia.  

CENNE SKŁADNIKI

Nowy żel pod prysznic Skin Detox zawiera super owoc – jagody Acai, o najlepszym działaniu detoksującym. Acai to jagody, które pochodzą z Brazylii i tradycyjnie stosowane były przez mieszkańców Amazonii, ze względu na ich właściwości pobudzające i wzmacniające odporność. Dziś jagody Acai są wykorzystywane jako skoncentrowane źródło antyoksydantów i polifenoli oraz są cenione ze względu na obecność substancji przeciwstarzeniowych.

Dodatkowo, formuła zawiera złuszczające mikrokapsułki, które delikatnie usuwają martwe komórki z naskórka dla efektu oczyszczonej i wyglądającej świeżo skóry. Żel pod prysznic ma działanie energizujące, co sprawia, że ciało jest pobudzone, wygląda zdrowo i promiennie.

KOBIECY, ENERGETYCZNY DESIGN

Projekt opakowania żelu pod prysznic Skin Detox wpisuje się w całą gamę kosmetyków. Nowoczesna, zaokrąglona butelka, której miękkie i płynne linie zainspirowały kobiece krągłości, ma ergonomiczny kształt, który sprawia, że łatwo utrzymać go w dłoni pod prysznicem. Przez półtransparentną butelkę prześwituje fioletowy żel z jagodami Acai oraz ciemniejsze mikrokapsułki złuszczające. Chcąc wyrazić stan dobrego samopoczucia, na butelce Skin Detox przedstawiona jest sylwetka kobiety w kolorach fuksji, uchwycona w ruchu, która daje wrażenie płynności, lekkości i czystości.

Cena: ok. 11 zł / 250 ml

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo