CLIMACOOL: Nowe dezodoranty dla niej & dla niego od adidas!

Zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie.
CLIMACOOL: Nowe dezodoranty dla niej & dla niego od adidas!
23.03.2015

Markę adidas charakteryzuje całkowite zaangażowanie we wspieranie sportowców oraz przewidywanie potrzeb nowoczesnego treningu. Dzisiejsi sportowcy – zarówno amatorzy jak i profesjonaliści - mają bardzo wysokie oczekiwania zarówno wobec sprzętu, na którym ćwiczą, jak i odzieży, którą noszą podczas treningu. Jednak na czele ich listy jest komfort – chcą czuć się dobrze, świeżo i pewnie. Dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona, oparta na nowoczesnej technologii, która w czasie treningu chłodzi ciało i kontroluje wilgoć.

Dziś adidas – jedyna sportowa marka w kategorii dezodorantów - wprowadza świat kosmetyków w Climacool® - technologię wykorzystywaną dotychczas w produkcji sportowej odzieży i obuwia adidas, która umożliwia swobodną wentylację powietrza, aby utrzymać chłód i suchość w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Climacool®, będąca ogromnym sukcesem w segmencie odzieży (ponad 80 milionów sprzedanych sztuk w 2014r.) od teraz wkracza w świat dezodorantów. Antyperspiranty adidas, jako pierwsze na rynku wykorzystujące technologię Climacool® dają uczucie świeżości i suchości, nawet po kilku godzinach treningu czy też w trakcie bardzo intensywnego dnia w pracy. Co więcej – zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie. 

DEZODORANT, KTÓRY PRACUJE TAK CIĘŻKO, JAK TY

Nigdy nie wiesz, jak ciężki dzień jest przed Tobą. Jednak z technologią Climacool® zawsze masz pewność, że niezależnie od poziomu stresu w pracy czy czasu spędzonego na intensywnym treningu, aktywna formuła dezodorantu dopasuje się do Ciebie.

adidas climacool

TECHNOLOGIA CLIMACOOL®

Zastosowana w dezodorantach technologia Climacool® opiera się na orzeźwiających mikrokapsułkach, aktywowanych pod wpływem ruchu, uwalniających się stopniowo z biegiem czasu. Pierwszy wybuch świeżości następuje już w momencie aplikacji dezodorantu. Zwiększony poziom stresu i wysiłek w ciągu dnia powodują, że pod wpływem tarcia i wilgoci dochodzi do rozrywania następnych kapsułek, a w konsekwencji do kolejnych impulsów orzeźwienia. Błyskawicznie odświeżający ładunek zapachowy jest wygenerowany dzięki formule, w której lotne olejki i substancje antyperspirujące zderzają się z cytrusowym zapachem, uwalnianym z kapsułek w trakcie ich pękania. Pierwszy wybuch świeżości to dopiero początek, ponieważ im bardziej się wysilasz, tym lepiej to działa. Antyperspiranty Climacool nie tylko chronią przed wilgocią, bakteriami  i nieprzyjemnym zapachem, ale też zapewniają nieograniczoną świeżość dzięki kapsułkom, które nieustannie pękają, kiedy Ty przekraczasz swoje granice.

FORMUŁA NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE

Antyperspirant Climacool włącza moc technologii Climacool® do i tak już najlepszej w swojej klasie ochrony, zawartej w antyperspirantach adidas. Ta oryginalna formuła zapewnia 48 – godzinną kontrolę nad wilgocią i zapachem, dzięki podwójnemu działaniu składników aktywnych: blokujących oraz pochłaniających, aktywnym, wodoodpornym solom zwalczającym bakterie oraz opatentowanemu przez adidas Kompleksowi Pochłaniania Wilgoci® (moisture absorbing complex), który działa na powierzchni skóry niczym gąbka zbierająca wilgoć.

adidas climacool

TESTOWANY PRZEZ NAJLEPSZYCH

By zyskać pewność, że formuła nowego antyperspirantu Climacool spełnia standardy technologii tworzonych przez markę adidas, została ona poddana potrójnym testom: badaniom laboratoryjnym, testom na wyselekcjonowanej grupie profesjonalnych sportowców oraz na dużej grupie konsumentów. Testy wykazały, że antyperspiranty Climacool są wybierane chętniej niż antyperspiranty innej marki - lidera na rynku antyperspirantów.

ODWAŻNE, NOWOCZESNE OPAKOWANIE

Design nowoczesnego opakowania pozwala w pełni korzystać z formuły Climacool. Po raz pierwszy marka adidas oddala się o krok od swojego kultowego, czarnego opakowania i prezentuje srebrny look w męskiej wersji dezodorantu, przynosząc jej świeży i współczesny charakter. Damska wersja antyperspirantu uzupełnia męski odpowiednik. Cała w bieli, komunikuje uczucie czystości i wypielęgnowania. Z kolei jasne niebieskie graficzne fale, obecne na obu produktach oraz na wszystkich wizerunkach reklamowych, reprezentują technologię kapsułek w akcji: świeżość przez cały dzień.

WARIANTY

Dezodorant Climacool będzie dostępny w dwóch wersjach zapachowych – damskiej i męskiej i dwóch wariantach – spray’u i kulce.

 

CENY I DOSTĘPNOŚĆ

Produkty są dostępne w sprzedaży od marca 2015.

Cena każdego dezodorantu: ok. 13,99 zł. 

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 13:14
Muszę spróbować. Myślałam że jak taki dobry niby to cena będzie z dwajścia złotych albo więcej a tu 13 zł grzech by było nie kupić i nie spróbować XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie