Joy Box: Nowa generacja beauty boxów

Możesz stworzyć swój własny urodowy zestaw, którego inni będą Ci zazdrościć!
Joy Box: Nowa generacja beauty boxów
12.12.2014

Wraz ze startem serwisu www.JOY.pl Marquard Media Polska przygotowało dla swoich czytelników nową usługę, którą jest JOY BOX - pudełko wypełnione wyselekcjonowanymi miniaturami oraz produktami pełnowartościowymi.

JOY BOX powstał z myślą, o czytelniczkach magazynu JOY, dla których szeroko pojęta tematyka urodowa oraz możliwość testowania i opiniowania produktów kosmetycznych są bardzo istotne. W ramach serwisu www.joy.pl/joybox zarejestrowany użytkownik będzie mógł stworzyć swój własny box oraz podzielić się opinią na temat przetestowanych produktów.

Pudełko w cenie 49 zł zawierać będzie 9 produktów, z czego 3 samodzielnie wybierze każdy kupujący. W pierwszej edycji pudełka pojawiły się znane i lubiane marki m.in. Shiseido, Giorgio Armani, Mary Kay, Esotiq, Bielenda, Vaselin, Organique, Original Source etc.

Pierwszej edycji JOY BOX towarzyszy rozbudowany, sześciostronicowy materiał w JOY 12/2014, reklamy w HOT Moda 12/2014, Cosmopolitan 1/2014, Shape 1/2014, kampania na portalach Zeberka.pl, MilionKobiet.pl, Kozaczek.pl, 4fun.tv oraz w social media.

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2014 22:56
Ten box to nie ściema! Ja zamówiłam i po tygodniu dostałam. Z podstawowych rzeczy w mój gust trafił Lip Tint z Bella. Spodobał mi się na tyle, że poleciałam do drogerii i wykupiłam inne kolor;)
odpowiedz
anonimka (Ocena: 3) 12.12.2014 11:33
Ten joy box to jakaś ściema. Zarejestrowałam się wczoraj z dwóch maili, z różnych portali i nie przyszły mi linki aktywacyjne. ;) Może tylko zbierają dane? :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo