Niezbędnik kosmetyczny marki ASTOR: Cienie do powiek 3D & pogrubiająca maskara

Jak pięknie być sobą!
Niezbędnik kosmetyczny marki ASTOR: Cienie do powiek 3D & pogrubiająca maskara
29.11.2014

Marka ASTOR pragnie towarzyszyć kobietom przez cały czas, dlatego w jej portfolio znajdują się kosmetyki o wszechstronnym zastosowaniu. Stylowe produkty podkreślają naturalne piękno, dbają o cerę, usta, oczy i paznokcie oraz stanowią elegancki dodatek do modowych kreacji.

W grudniu 2014, kosmetyczne grono marki ASTOR powiększy się o:

- maskarę Big&Beautiful BFly Extreme Black

- osiem tonacji pojedynczych cieni do powiek Eye Artist Color Waves

Tusz do rzęs Big&Beautiful BFly Extreme Black

Maskara stanowi intensywniejszy wariant klasycznej wersji Big&Beautiful BFly. Dzięki żelowej formule wzbogaconej woskami i pigmentami kolorystycznymi, kosmetyk pozwala osiągnąć niebywałą objętość rzęs w wyrazistym, czarnym odcieniu. Stają się one pogrubione i podkręcone, zachowując jednocześnie swoją miękkość oraz elastyczność. Szczoteczka zaprojektowana w kształcie motylego skrzydła, doskonale dopasowuje się do oka ułatwiając makijaż rzęs. Kontury włosia szczoteczki perfekcyjnie rozprowadzają tusz od rzęsy z jednego kącika do rzęsy w drugim kąciku zapewniając spektakularny efekt motyla.

Cienie do powiek Eye Artist Color Waves

Różnorodna paleta ośmiu żywych kolorów urozmaica rutynę makijażowego schematu. Nasycone pigmentami odcienie zostały zainspirowane najgorętszymi trendami, obecnymi na światowych wybiegach mody. Wyjątkowo delikatna, hybrydowa tekstura pozwala uzyskać efekt 3D i zapewnia spektakularne, długotrwałe rezultaty. Cienie można stosować zarówno na sucho jak i na mokro. Nałożenie na powieki jednej warstwy dopełni naturalny, codzienny makijaż, z kolei wielokrotna aplikacja sprawdzi się przy wieczornym, bardziej odważnym looku.

Ceny:

maskara Big&Beautiful BFly Extreme Black (12 ml) – ok. 37 zł

cienie do powiek Eye Artist Color Waves (4g) – ok. 22 zł

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo