Blend-a-med Pro-Expert: Trzy razy lepsze czyszczenie, trzy razy lepsza ochrona

Zadbaj o swoje zęby, by olśniewać białym uśmiechem!
Blend-a-med Pro-Expert: Trzy razy lepsze czyszczenie, trzy razy lepsza ochrona
05.10.2014

Coraz większe znaczenia mają dla nas zdrowie, energia i związane z nimi dobre samopoczucie. Zdrowiej się odżywiamy, uważniej czytamy etykiety na kupowanych produktach, inwestujemy w karnety na siłownię, czy do centrum fitness. Pora, by z równym zaangażowaniem podejść do zdrowia naszych zębów. Z nową pastą blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona możesz zostać ekspertem w dziedzinie właściwej higieny jamy ustnej.

Dla większości z nas podstawowym celem higieny jamy ustnej jest walka z próchnicą oraz zapobieganie powstawaniu ubytków. Fakt, próchnica to poważny problem, który dotyczy ludzi na całym świecie. Nieleczona prowadzi do powstawania ubytków w zębach i może przyczynić się do ich utraty. Jednak zdrowie naszej jamy ustnej jest narażone na wiele innych problemów, które, ignorowane, mogą skończyć się niezbyt przyjemnymi wizytami u dentysty.

Pierwszym z nich jest płytka nazębna - przezroczysta warstwa bakterii, które każdego dnia gromadzą się na powierzchni zębów. Jeżeli nie jest regularnie usuwana poprzez dokładne szczotkowanie, jej nadmiar powoduje osłabienie szkliwa, rozwój próchnicy i powstawanie kamienia nazębnego. Kamień nazębny, który ma kolor żółty lub brązowy, nie tylko przyczynia się do brzydkiego wyglądu zębów, ale powoduje także rozwój wielu chorób przyzębia.

Kolejne wyzwanie stanowi przeciwdziałanie chorobom dziąseł. Nawet sporadyczne krwawienie w trakcie szczotkowania, rozpulchnione lub zaczerwienione dziąsła, czy nieświeży oddech, powinny być dla nas powodem do niepokoju. Brak leczenia tych objawów może prowadzić do stanów zapalnych, a nawet do paradontozy czy zapalenia ozębnej. W skrajnych przypadkach choroby dziąseł mogą też powodować trwałe uszkodzenia kości utrzymującej zęby w szczęce, a co za tym idzie, utratę części uzębienia.

Inny problem stanowi osłabienie, czyli erozja szkliwa, która najczęściej spowodowana jest przez oddziaływanie naturalnych kwasów znajdujących się w cytrusach, sokach owocowych, czy winie. W efekcie osłabienia szkliwa, ząb, pozbawiony swojej naturalnej ochrony, staje się bardziej wrażliwy na bodźce zewnętrzne, takie jak wysoka lub niska temperatura. Mogą one powodować odczuwanie bólu, który utrudnia mycie zębów i przyczynia się do powstania kolejnych problemów.

Aby cieszyć się zdrowym uśmiechem należy również pamiętać o przywracaniu naturalnej bieli zębów, czyli usuwaniu przebarwień powierzchniowych, powstających w wyniku picia kawy, herbaty, czy czerwonego wina.

 

blend-a-med Pro-Expert

Dzięki użyciu nowej pasty blend-a-med Pro–Expert każdy może stać się prawdziwym ekspertem w dbaniu o zdrowie jamy ustnej.

Nowa pasta blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona dostępna jest w następujących wariantach:

Świeża Mięta – o intensywnie odświeżającym, miętowym smaku;

Łagodna Mięta – delikatny smak mięty, do codziennego stosowania;

Doskonałe Wybielanie-Mięta – unikalna kombinacja składników wybielających oraz aktywnych mikrocząsteczek, dzięki którym pasta wspomaga kompletne czyszczenie i usuwanie przebarwień powierzchniowych, pomagając w przywróceniu naturalnej bieli uśmiechu.

Sugerowana cena wszystkich wariantów pasty to 10,99 PLN / 100 ml.

blend-a-med Pro-Expert

Blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona: trzy razy lepsze czyszczenie, trzy razy lepsza ochrona

Nowa pasta blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona oferuje trzy razy lepsze czyszczenie poprzez redukcję płytki nazębnej oraz trzy razy lepszą ochronę przed erozją szkliwa i nadwrażliwością, niż zwykłe pasty do zębów, dzięki czemu zapobiega większości problemów jamy ustnej. Pasta blend-a-med Pro–Expert została stworzona przy współpracy z dentystami, a jej potwierdzona klinicznie skuteczność to zasługa unikalnej technologii Stannous Complex, którą tworzą trzy składniki:

1. Fluor

Fluor to główny sojusznik w walce z próchnicą. W trakcie szczotkowania, fluor zawarty w paście działa w obszarach, gdzie szkliwo jest osłabione i pomaga je odbudować oraz wzmocnić, by było bardziej odporne na kwasy i bakterie.

2. Fluorek cyny

Jego działanie redukuje problemy z dziąsłami, zwalcza płytkę nazębną i nieświeży oddech, pomaga również zapobiegać erozji szkliwa i nadwrażliwości.

3. Polifosforany

Polifosforany, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego i powstawaniu przebarwień powierzchniowych.

Pasta blend-a-med Pro–Expert kompleksowo dba o zdrowie i higienę jamy ustnej, poprzez:

redukcję problemów z dziąsłami;

przeciwdziałanie kamieniowi nazębnemu;

 

walkę z płytką nazębną;

zmniejszenie nadwrażliwości;

usuwanie przebarwień powierzchniowych;

zapobieganie powstawaniu ubytków;

walkę z próchnicą;

intensywne odświeżanie oddechu.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2014 00:41
mam mega kaca :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo