Nowe produkty marki MIXA - hit dla skóry wrażliwej!

Zobacz nowe produkty marki, które oprócz doskonałej jakości, mają też przystępną cenę. Dla nas to strzał w dziesiątkę!
Nowe produkty marki MIXA - hit dla skóry wrażliwej!
25.07.2014

W polskich drogeriach kosmetyki marki Mixa dostępne są od niedawna, mimo że francuski używają ich już od 90 lat. Dla nas marka ma jedną, bardzo ważną zaletę; przeznaczona jest w dużym stopniu do skóry wrażliwej. To szczególnie istotne, biorąc pod uwagę fakt, że co trzecia Polka ma skórę skłonną do alergii i zaczerwienień.

Wrażliwa skóra wymaga specjalnej pielęgnacji, która będzie jednocześnie skuteczna i delikatna. Produkty Mixa zostały opracowane pod ścisłą kontrolą medyczną i dermatologiczną. Nic dziwnego, że w krótkim czasie zyskały ogromne zaufanie kobiet. Dla nas liczy się skuteczność produktów, które nie będą podrażniały nawet bardzo wrażliwej i przesuszonej skóry.

Dlatego tym bardziej cieszymy się, że marka poszerzyła ofertę o dwa rodzaje płynów micelarnych, krem odżywczy i płyn do kąpieli, który jest tak delikatny, że może być stosowany nawet u niemowląt. Zobacz nowe produkty marki, które oprócz doskonałej jakości, mają też przystępną cenę. Dla nas to strzał w dziesiątkę!

 

Mixa nowości

Mixa nowości

Mixa nowości

Mixa nowości

Mixa nowości

Mixa nowości

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Zuza (Ocena: 5) 19.12.2014 16:12
Nie używałam jeszcze produktów tej firmy, ciekawa propozycja. Moim faworytem jest Flos Lek i jego seria do skóry wrażliwej. Krem regenerujący i płyn micelarny są wyjątkowe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo