Nowa pasta od Aquafresh: Wybieli Twoje zęby w dwa tygodnie!

Nowa pasta Aquafresh® High Definition™ White zawiera unikalną technologię przywracania naturalnej bieli zębów. Wypróbuj na sobie!
Nowa pasta od Aquafresh: Wybieli Twoje zęby w dwa tygodnie!
17.07.2014

Pewność siebie tkwi w szczegółach -  ładnie ułożonych włosach, ulubionej koszulce, jak również w niczym nieskrępowanym uśmiechu. Dzięki marce Aquafresh® HD White w prosty i szybki sposób przywrócisz zębom olśniewającą biel.

Celem urodowego eksperymentu przeprowadzonego w ramach akcji Aquafresh® było sprawdzenie, czy każda „dziewczyna z sąsiedztwa” może olśniewać jak top modelka. Marka Aquafresh® do testu zaprosiła grupę dziewczyn, które nigdy nie miały do czynienia z modelingiem. Uczestniczki zostały poproszone o jedno zadanie - codzienne szczotkowanie zębów pastą Aquafresh® High Definition™ White przez 2 tygodnie. Nowa pasta Aquafresh® High Definition™ White zawiera unikalną technologię przywracania naturalnej bieli zębów za pomocą mikrodrobinek ILLUMIPEARLS™, która już od pierwszego szczotkowania usuwa przebarwienia oraz poleruje powierzchnię zębów.

Efekt  sesji zdjęciowej zaskoczył organizatorów, jak i same uczestniczki. Lśniąca biel zębów osiągnięta po zastosowaniu pasty Aquafresh® High Definition™ sprawiła, że dziewczyny zostały odebrane jak profesjonalne modelki, a same poczuły się jak prawdziwe gwiazdy.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
Gosia (Ocena: 5) 22.07.2016 14:06
Mi niestety takie pasty nigdy nie wybieliły zębów :( dopiero jak zaczęłam stosować nakładki i pastę iWhite to miałam efekty i nie tylko szybko widoczne, ale i długo utrzymujące się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2014 11:26
Wcale nie wybiela zębów. Mało tego, ma bardzo specyficzny "słodkawy" smak, który nie każdemu przypadnie do gustu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2014 09:38
nie wybiela, dotego niedobra w smaku i malo wydajna
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 17.07.2014 09:34
Taki artykuł jest dość obleśną reklamą, a można to ograć dużo subtelniej i przyjemniej - kiedyś mieliście super cykl nowości kosmetycznych w danym tygodniu - czytałam z przyjemnością bardziej informacyjnie by być na czasie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 17.07.2014 07:50
jasne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie