Nowości ORIFLAME: Lakiery, tusz do rzęs, tusz do kresek, pomadka

Tych produktów nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce!
Nowości ORIFLAME: Lakiery, tusz do rzęs, tusz do kresek, pomadka
16.06.2014

LAKIER THE ONE LONG WEAR – UTRZYMUJE SIĘ NAWET DO 14 DNI!

Mocno kryjące i długo utrzymujące się lakiery do paznokci w ultra modnych odcieniach. Dzięki technologii Expert Gel równomiernie rozprowadzają się na paznokciach, a kolory są odporne na blaknięcie i odpryskiwanie. Z szerokim pędzelkiem typu High Definition dla precyzyjnej aplikacji.

 Cena: 24,90 zł

TUSZ DO RZĘS THE ONE LASH RESISTANCE – RZĘSY, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ

Z tym wodoodpornym tuszem pogrubiającym nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych możesz się cieszyć wachlarzem długich, gęstych rzęs. Dzięki innowacyjnej formule tusz nie kruszy się, a specjalnie zaprojektowana szczoteczka równomiernie pokrywa rzęsy. Jej wyjątkowa trwałość sprawia, że możesz nosić ją na rzęsach nawet przez 24 godziny.

Cena: 37,90 zł

oriflame

TUSZ DO KRESEK THE ONE STYLO – UTRZYMUJE SIĘ NAWET DO 24 GODZIN!

Ten długo utrzymujący się na powiekach tusz do kresek w płynie wyróżnia aplikator z miękką końcówką, dzięki której narysujesz miękką, płynną linię – bez zaciągania i przerywania. Intensywne pigmenty tworzą na powiekach zjawiskowy efekt. Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla użytkowników soczewek kontaktowych.

Cena: 32,90 zł

POMADKA THE ONE COLOUR UNLIMITED – UTRZYMUJE SIĘ NAWET DO 10 GODZIN!

Kremowa, odżywcza pomadka, która pozostaje na ustach przez cały dzień. Pomadka The ONE Colour Unlimited przywraca ustom uczucie kremowej gładkości i nadaje im perfekcyjny wygląd, który trwa nawet przez 10 godzin!

Cena: 32,90 zł

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2014 03:06
Lakiery są świetne.
odpowiedz
Klaudia (Ocena: 1) 24.06.2014 17:50
Nie lubię kosmetyków od Oriflame, niestety to nie półka dla mnie. Nieporównywalnie lepszą jakość ma marka Artdeco dlatego też jej używam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo