Crème de la crème współczesnej pielęgnacji skóry: OLAY Regenerist CC na dzień

Poprawia kondycję cery już w 2 tygodnie.
Crème de la crème współczesnej pielęgnacji skóry: OLAY Regenerist CC na dzień
03.05.2014

Kolor i światło to elementy kreujące otaczającą nas rzeczywistość. To także jedne z najważniejszych środków artystycznego wyrazu. Sąźródłem inspiracji w malarstwie, sztuce fotograficznej, filmowej czy w visualartcie. Światło i kolor stały się również przedmiotem badań naukowych dotyczących skóry . Jak wiadomo, nie tylko zmarszczki i linie mimiczne, ale również koloryt skóry i to, w jaki sposób odbija się od niej światło, wpływana postrzeganie wieku danej osoby. W poszukiwaniu zaawansowanej pielęgnacji, odpowiadającej na potrzeby kobiet powstał nowy OLAY Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień. To zaawansowany kosmetyk zawierający kompleks glukozaminowy, który skutecznie dba o kondycję, wygląd i równomierny koloryt skóry. Jest jedynym kremem CC na rynku z unikalną formułą zamkniętą w spiralnym kształcie, łączącą w sobie 3 kosmetyki: intensywne serum, krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym SPF 15 oraz delikatny podkład. Dzięki temuregeneruje, nawilża i błyskawicznie wyrównuje koloryt skóry oraz redukujewidoczność zmarszczek już w 2 tygodnie.

Kosmetyki wielofunkcyjne, które nie tylko nawilżają skórę, ale również maskują niedoskonałości cery podbiły serca kobiet. Taką funkcję spełniały kremy BB, w oparciu o które została wprowadzona udoskonalona wersja kosmetyków – kremy CC. Charakteryzują się one silniejszą formułą odmładzającą, większym stężeniem składników aktywnych i wzmocnionym działaniem korygującym. Nowy krem OLAY Regenerist CC Complexion Corrector oferuje wszystkie atuty kosmetyków CC, dodatkowo w spiralnym kształcie łączy trzy fundamentalne dla wyglądu i kondycji skóry kosmetyki, umożliwiając natychmiastowe i długofalowe efekty. Intensywne serum, krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym SPF 15 oraz delikatny podkład pomagają uzyskać nawilżoną, odżywioną, idealnie gładką i promienną cerę każdego dnia. OLAY Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień delikatnie kryje niedoskonałości, ujędrnia i regeneruje skórę – dzięki odpowiednim składnikom pomaga zwalczać ciemne przebarwienia i plamy. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: do jasnej i średniej karnacji.

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector

Spektakularne efekty już od pierwszego użycia

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie aż trzy formuły pielęgnacyjne, by zapewnić skórze widocznie młodszy wygląd:od pierwszego użycia – skóra jest silnie nawilżona i promienieje blaskiem, po 2 tygodniach – zmniejsza się widoczność zmarszczek, po 8 tygodniach – nierówności i plamy skórne zmniejszają się (3). Co więcej, z przeprowadzonych badań konsumenckich (3) wynika, że:

•    90% kobiet uznało, że ich skóra wygląda na bardziej promienną, tętniącą życiem,

•    89% kobiet zauważyło, że koloryt ich skóry stał się bardziej  wyrównany,

•    87% kobiet zaobserwowało natychmiastową poprawę wyglądu i kolorytu skóry,

•    82% kobiet odkryło, że ich skóra stała się gładsza i bardziej nieskazitelna,

•    79% kobiet, które używały OlayRegenerist CC ComplexionCorrectorprzez 8 tygodni, zdecydowałoby się na odroczenie w czasie terapii laserem (4).

Sugerowana cena detaliczna brutto – 87,99 zł

Przypisy:

3. wyniki badań konsumenckich, przeprowadzonych na 118 kobietach w Wielkiej Brytanii, które przez 8 tygodni używały OlayRegenerist CC ComplexionCorrector(początek: październik 2012).

4. wyniki badań konsumenckich, przeprowadzonych na 67 kobietach w Wielkiej Brytanii, które przez 8 tygodni używały OlayRegeneristCC ComplexionCorrector(początek: październik 2012).

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2016 23:41
ja w uk kupiłam na lato 3 odcien ciemny. i jest super. nie rozjasnia opalenizny letniej. może na jesieni zime wiosne te jasniejsze sa ok, ale w lato ten odcień ciemn.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2014 11:09
Oleska robiła recenzję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2014 09:44
fajne opakowanie, ale czy tez fajnie wyglada na skorze?....chetnie sie dowiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo