NOWOŚĆ: Produkty L`oreal Professionnel WILD STYLERS do stylizacji włosów

Zapewniają look jak z wybiegu.
NOWOŚĆ: Produkty L`oreal Professionnel WILD STYLERS do stylizacji włosów
15.03.2014

Zainspirowane stylizacjami z wybiegów ostatnich tygodni mody oraz aktualnym trendem na dzikie, pogniecione włosy; od stylu rockowego, poprzez grunge, po seksowne włosy w nieładzie. L`Oréal Professionnel, oficjalny partner Fashion Week w Paryżu, po raz pierwszy stworzył gamę produktów do stylizacji, która pozwoli uzyskać ten gorący look sezonu. Luźne fale przeobraża w stylowo pogniecione włosy i nadaje im niezwyłej objętości.Wild Stylers od Tecni.ART. Dzikie fryzury budzą się do życia!

Crepage de Chignon

Spray utrwalający, nadający efekt dzikiej objętości. Mega struktura, dzika objętość z matowym efektem, bez uczucia sztywnych włosów. Stopień utrwalenia 3.

SEKRET PROFESJONALISTY: Dla uzyskania niezwykle lekkiej mgiełki - przed użyciem wstrząśnij kilka razy. Zagnieć włosy na ich długości podczas suszenia, aby uzyskać super dziką fryzurę. Chcesz uzyskać dużą objętość zachowując lekki styl? Wyszczotkuj i spryskaj włosy trzymając głowę w dole, następnie utapiruj i ponownie spryskaj. Nie musisz się martwić, że obciążysz fryzurę.

Cena: ok. 70 zł

SCruff Me

Żel nadający efekt potarganych włosów. Utrwalenie utrzymujące się do 24 godzin. Stopień utrwalenia 2.

SEKRET PROFESJONALISTY: Nałóż niewielką ilość na osuszone ręcznikiem włosy od nasady po końce. Zagnieć włosy na ich długości, pognieć końce i zostaw tak do naturalnego wyschnięcia lub wysusz suszarką z dyfuzorem.

Cena: ok. 70 zł

L`Oréal Professionnel

Next Day Hair

Spray teksturyzujący, nadający efekt potarganych włosów. Natychmiastowe nadanie struktury pogniecionych włosów z efektem matującym, bez uczucia sztywności. Stopień utrwalenia 1.

SEKRET PROFESJONALISTY: Nałóż produkt na włosy od połowy ich długości i zagnieć je palcami dla uzyskania niewymuszonego look`u. Jeśli chcesz dodać tekstury, nałóż więcej produktu. Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem.

Cena: ok. 70 zł

Depolish

Pasta strukturyzująca, nadaje ultra matowe wykończenie. Pozwala na wielokrotne zmienianie fryzury. Stopień utrwalenia 3.

SEKRET PROFESJONALISTY: Nakładaj na suche włosy. Nałóż więcej produktu i nakładaj na każde pasmo osobno dla uzyskania bardziej wyrazistego look`u.

Cena: ok. 70 zł

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:25
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo