Nowości kosmetyczne, które zamienią Cię w boginię: Sexy-lakiery & boska mascara

Warto mieć je w swojej kosmetyczce!
Nowości kosmetyczne, które zamienią Cię w boginię: Sexy-lakiery & boska mascara
08.12.2013

Maskara Big & Beautiful BFly Butterfly Look marki ASTOR

Ten oryginalny tusz to pierwszy tak wyjątkowo lekki kosmetyk na rzęsy, który pozwala im osiągnąć niebywałą objętość. Dzięki niemu, rzęsy stają się pogrubione i podkręcone, jednocześnie zachowując swoją miękkość oraz elastyczność. W rezultacie, ich zwiewny wygląd może śmiało konkurować z eterycznym powabem kolorowych owadów.   

Żelowa formuła wraz z lżejszymi woskami i intensywniejszym kolorem masakry Big & Beautiful BFly Butterfly Look odpowiada za spektakularny efekt godny prawdziwego motyla. Dzięki odpowiednio dobranej, bogatej kombinacji składników, rzęsy zyskują niesamowitą objętość i co najważniejsze, wciąż pozostają elastyczne. Pomysłowa szczoteczka zaprojektowana w kształcie motylego skrzydła w ruchu, doskonale dopasowuje się do oka ułatwiając makijaż rzęs. Kontury włosia szczoteczki perfekcyjnie rozprowadzają tusz od rzęsy z jednego kącika do rzęsy w drugim kąciku, by zapewnić efekt motyla. Dzięki tak precyzyjnemu naniesieniu tuszu rzęsy nie są przeciążone.

Cena: ok. 36 zł

astor

Complete Salon Manicure marki Sally Hansen

Lakiery Complete Salon Manicure pozwalają stworzyć profesjonalny manicure, wyglądający jak z salonu kosmetycznego. Jedna buteleczka kosmetyku zawiera kombinację pięciu preparatów: bazy, utwardzacza, odżywki wzmacniającej, intensywnego, ciekawego  koloru, utrwalacza.

Ponadto, formuła lakieru została wzbogacona o składniki, dzięki którym można osiągnąć dwie kolejne korzyści: żelowe, błyszczące wykończenie, odporność na ścieranie.

Cena: ok. 34 zł / szt.

W drogeriach znajdziecie również zestawy prezentowe marki Astor (tusz do rzęs plus eyeliner) oraz Rimmel (tusz do rzęs plus lakier do paznokci).

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo