„Uczesz oczy” magicznym tuszem do rzęs

Jest wodoodporny, ale zmywa się wodą. Pod jednym warunkiem…
„Uczesz oczy” magicznym tuszem do rzęs
26.11.2008

Wodoodporne tusze do rzęs mogą przysporzyć nie lada kłopotu, jeśli, nie daj Boże, skończy nam się płyn do demakijażu lub nocujemy u koleżanki, która go nie stosuje, podczas gdy my mamy nałożony pełen makijaż oczu. Sama woda sobie z nim nie poradzi. Zmywanie kosmetyku też nie należy do przyjemności, jeśli konieczne jest pocieranie i naciąganie skóry. Tylko patrzeć, jak pojawią się zmarszczki!

Naprzeciw tego rodzaju problemom wyszła marka Kanebo, tworząc maskarę 38°C Silk Performance (120 złotych), która jest jednocześnie wodoodporna i zmywalna czystą wodą. Jest tylko jeden warunek - musi ona mieć temperaturę 38 stopni. To niejedyna godna uwagi właściwość kosmetyku. Jest on wyposażony w dobrze rozczesującą rzęsy szczoteczkę, dzięki której tusz dłużej utrzymuje się na rzęsach.

Podczas nakładania maskary pamiętajcie o kilku ważnych zasadach i trikach:

  • Gdy zużyjesz tusz, nie wyrzucaj całego opakowania. Zostaw sobie szczoteczkę, dokładnie umyj, a w przyszłości możesz jej używać do czesania brwi. Odrobina żelu do włosów zaczesana szczoteczką nada łukowi odpowiedni kształt.
  • Od czasu do czasu przetrzyj szczoteczkę do tuszu tonikiem. Dzięki takiemu zabiegowi oczyścisz ją z zaschniętych grudek, więc twoje rzęsy nie będą się sklejały przy malowaniu.
  • Żeby twoje rzęsy nie były nieestetycznie sklejone, nakładaj tusz zygzakiem. Zacznij od górnych rzęs i rób to od nasady do końcówek. Daj im kilka sekund na wyschnięcie i powtórz zabieg, a makijaż będzie trwalszy.

Polecane wideo

Komentarze (80)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2009 12:25
Jeżeli chodzi o tusze to uwielbiam Lancome L'Extreme Mascara -wydłużający ewentualnie L'ORÉAL Telescopic Black. Jednak co tyczy sie płynu do demakijażu to TYLKO VICHY PURETE THERMALE!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2009 23:05
ja eksperymentuje z tuszami. warto
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2009 07:19
joiefjg hasfh ucjsakhio b dhg ajf hidIGUKDJNWKG IIQWRJUIWEHORG SETHEIOJIGF EITJGHAWIOHIOG HoiH roeihgirhfuihhi u w io h u fiuiguuirsfnawrhaF
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2009 21:02
troche za drogi jak na tusz.. ;p na targu tez takie są.. ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2009 23:45
ten jest za drogi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie