Chusteczki odświeżające CLEANIC (Pięknie pachną & natychmiastowo oczyszczają skórę!)

Wypróbuj każdy z 5 rodzajów!
Chusteczki odświeżające CLEANIC (Pięknie pachną & natychmiastowo oczyszczają skórę!)
24.04.2013

Chusteczki odświeżające to produkt, którego nie może zabraknąć w torebce nowoczesnej kobiety!

Cleanic Pure & Glamour - są idealne zarówno w podróży, jak i w chwilach wymagających szybkiego odświeżenia. Lekki, kwiatowy zapach, zwieńczony nutą egzotycznego kokosa, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Cleanic Clean & Chic - nasączone płynem antybakteryjnym, zostały specjalne zaprojektowane do szybkiego odświeżenia oraz oczyszczenia w ciągu dnia, zarówno w pracy jak i w podróży. Posiadają przyjemny, kwiatowy zapach połączony ze słodką nutą pomarańczy.

Cleanic Antibacterial - do rąk i ciała z płynem antybakteryjnym. Dokładnie oczyszczają, długotrwale pozostawiając delikatny, świeży zapach. Dermatologicznie przebadana, antybakteryjna formuła, pomaga zapewnić higieniczną czystość całej rodzinie, także dzieciom w wieku szkolnym, podczas wspólnych spacerów i wyjazdów.

Ice Cooling - z efektem chłodzącym to idealne rozwiązanie na letnie, ciepłe dni, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przyjemny mentolowy zapach gwarantuje długotrwały efekt orzeźwienia w podróży, na wakacjach, a także na co dzień, pozwalając utrzymać czystość dłoni i ciała w sytuacjach bez dostępu do wody lub po prostu potrzeby szybkiego odświeżenia.

Travel Pack - do rąk i ciała, idealne żeby zapewnić komfort całej rodzinie w podróży. Delikatny, przyjemny zapach zapewnia natychmiastowe i długotrwałe uczucie odświeżenia. Dodatkowo dermatologicznie przebadana formuła oczyszczająca o neutralnym pH pozwala na stosowanie do każdego typu skóry, także twarzy, dzieci w wieku szkolnym i dorosłych.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2013 23:22
ja kopiłam po 2,49 w aptece dbam o zdrowie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 11:23
W Super Pharm kupiłam w tym tygodniu za 2,99 po promocji ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 09:39
Jaka cena?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie