REVITACELL: Kosmetyki do twarzy na bazie komórek macierzystych - nawilżają & regenerują!

Wszystkie produkty zawierają unikalny kompleks aktywny stworzony na bazie komórek macierzystych.
REVITACELL: Kosmetyki do twarzy na bazie komórek macierzystych - nawilżają & regenerują!
03.01.2013

Revitacell, pierwsza na świecie marka biodermokosmetyczna, korzystająca z przełomowego odkrycia polskich naukowców – komórek macierzystych MIC-1. Teraz poszerza linię swoich produktów o siedem innowacyjnych preparatów.

Aktualnie linia kosmetyków Revitacell liczy 10 produktów, w tym intensywnie regenerujące kuracje do twarzy:

Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum – DAY

Revitacell Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum – NIGHT

Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate

revitacell

Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum – DAY to bioaktywna formuła na dzień łącząca zalety bogatego kremu ze stężonym działaniem serum odbudowującego skórę na bazie komórek macierzystych MIC-1.

Efekt: zregenerowana, nawilżona i pełna blasku skóra twarzy i szyi, a także opóźnienie procesu starzenia się skóry. Innowacyjne kremoserum wzmacnia jędrność i redukuje zmarszczki, aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry.

Cena: 130 zł

revitacell

Revitacell Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum – NIGHT to bioaktywne kremoserum na noc, które regeneruje i odżywia skórę dzięki aktywnym czynnikom białkowym pozyskanym z komórek macierzystych MIC-1.

Efekt: kompleksowa odbudowa skóry twarzy i szyi podczas snu oraz poprawa jędrności, elastyczności i sprężystości, widoczna redukcja zmarszczek. Bioaktywne kremoserum sprawia, że skóra staje się zregenerowana i odżywiona, a wszelkie podrażnienia zostają złagodzone.

Cena: 130 zł

revitacell

Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate to bioaktywny koncentrat regenerujący do delikatnej skóry okolic oczu na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.

Efekt: wygładzona i zregenerowana skóra wokół oczu, pozbawiona cieni czy przebarwień. Koncentrat, zawierający NHAC Biocervin MIC-1, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka i skóry właściwej, poprawia jędrność i redukuje zmarszczki, aktywując fibroblasty do produkcji białek strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny).

Cena: 100 zł

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
anetka (Ocena: 5) 13.01.2013 18:11
moja koleżanka używała serum na dzień i była zadowolona natomiast dla mnie jest za drogo. używam kosmetyków flosleku i dermiki o podobnych efektach ale duzo nizszej cenie
odpowiedz
Revitacell (Ocena: 5) 04.01.2013 16:57
Witamy, bardzo cieszymy się, że zainteresował Państwa temat komórek macierzystych MIC-1. Komórki te zostały odkryte i opatentowane przez polskich naukowców. Linię, oznaczoną symbolem MIC-1, wyprowadzono z fragmentu tkanki pobranej z poroża jelenia szlachetnego (najszybciej regenerującego się organu u ssaków). Warto wiedzieć, że wytwarzają one czynniki wzrostu istotne dla prawidłowego funkcjonowania skóry i włosów. Zadaniem czynników białkowych zawartych w biodermokosmetykach Revitacell jest intensywne pobudzenie komórek skóry do wytwarzania nowych struktur białkowych oraz aktywacja komórek macierzystych włosa. Procesy te zostały potwierdzone licznymi badaniami naukowymi oraz testy in vitro, są naturalne i bezpieczne dla organizmu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2013 00:36
krem z płodów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 10:54
ja czytałam, że komórki macierzyste wcale nie działają, bo tak naprawdę nie są w stanie przeniknąć do skóry. zdecydowanie lepszym wyborem jest stosowanie serum przeciwzmarszczkowego z peptydami, które przenikają łatwo do skóry. mogę polecić freezeframe boost - to naprawdę działa :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 09:20
nie a co to sa komorki macierzyste?????
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo