Nowa ekskluzywna perfumeria Iperfumy.pl by Notino w Krakowie już otwarta!

05 Grudnia 2017

Iperfumy.pl by Notino rozszerza sieć dystrybucji o ekskluzywne perfumerie stacjonarne. 1 grudnia 2017 w Galerii handlowej Bonarka w Krakowie otwarty zostanie drugi flagowy salon Iperfumy.pl by Notino.

Iperfumy.pl by Notino w krakowskiej galerii Bonarka to blisko 214 metrów ultranowoczesnego wnętrza z bogatą ofertą kosmetyków i perfum, po które chętnie sięga wielu Polaków. Wielkoformatowe plazmy wyświetlające treści promocyjne i edukacyjne, dostępne dla klientów tablety oraz wi-fi podkreślają tożsamość marki, która swój sukces zbudowała dzięki internetowi. Salon będzie miał wyraźnie wydzieloną strefę z kosmetykami do pielęgnacji skóry, włosów oraz sekcję z bogatą kolekcją luksusowych oraz niszowych perfum.

 

 

Dodatkowo z okazji otwarcia na klientki i klientów będą czekać atrakcyjne promocje produktowe, upominki oraz oferta darmowej dostawy zamówień online do krakowskiej perfumerii.


Nowy salon iperfumy by Notino będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze w lokalu F09 w Galerii Bonarka i otwarty codziennie w godz.10.00 – 22.00 od pon. do pt. i w godz. 10.00 – 21.00 w nd.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz