Bajkowy makijaż w stylu Diora. Lilac look będzie wielkim przebojem lata

Jest śliczny!
Bajkowy makijaż w stylu Diora. Lilac look będzie wielkim przebojem lata
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/diorbeauty)/Unsplash
19.06.2024

Nabrałaś ochoty na nowinki w makijażu? W takim razie koniecznie zainspiruj się lookami z wybiegów mody i kampanii luksusowych marek. Serce z pewnością skradnie Ci makijaż promowany przez Christiana Diora. Jest sensualny, zjawiskowy i ma baśniowy urok. To kwintesencja francuskiego szyku. 

Zobacz także: Olśniewający makijaż w stylu Armaniego. Jak ulał pasuje na letnie dni

Makijaże na topie: zjawiskowy Lilac look

Deva Cassel, córka Monici Bellucci i Vincenta Cassela odziedziczyła po sławnych rodzicach nie tylko talent i charyzmę. Przyciąga uwagę także swoją zjawiskową aparycją. Nie da się przejść obok niej obojętnie. Pełna magnetyzmu dziewiętnastolatka o włosko-francuskich korzeniach jest wziętą modelką. Współpracuje z czołowymi domami mody. Jest między innymi twarzą Christiana Diora. Trendsetterki ze stolic mody zafascynowały się ostatnio lookiem z najnowszej kampanii Devy. Nieustannie go kopiują. To zaś znak, że supermodny Lilac look z brawurą wchodzi do gry.  

Warto nadmienić, że twórca marki, Christian Dior przez całe swoje życie czerpał inspiracje z natury. Gdy nie przebywał w swojej paryskiej pracowni, zażywał relaksu w normandzkim chateau Les Rhumbs w Granville, gdzie jeździł na wakacje w dzieciństwie. Upragnione ukojenie zmysłów zapewniało mu przyglądanie się kwiatom w tamtejszym ogrodzie. Potem z lubością wprowadzał podpatrzone florystyczne motywy do swoich kreacji. Makijażyści marki wciąż idą tym samym tropem. Makijaże Diora budzą skojarzenia z kwitnącymi bzami, leśnymi fiołkami i polami lawendowymi. Zgadza się, to fioletowe tony grają w nich teraz pierwsze skrzypce. Oto tutorial pokazujący, jak wykonać topowy Lilac look. 

Zobacz także: Błędy w depilacji, które rujnują stan Twojej skóry. Czego unikać?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dior Beauty Lovers (@diorbeautylovers)

Polecane wideo

To córka słynnej supermodelki. Jest do niej łudząco podobna i właśnie zdobywa podobną pozycję
To córka słynnej supermodelki. Jest do niej łudząco podobna i właśnie zdobywa podobną pozycję - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie