Laminowanie cery. Jak krok po kroku uzyskać efekt tafli wody?

To gwarancja efektu glow!
Laminowanie cery. Jak krok po kroku uzyskać efekt tafli wody?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/haileybieber/)
28.10.2022

Laminowanie cery ma za zadanie wydobycie z niej wewnętrznego blasku. To gwarancja efektu glow bez użycia rozświetlacza. Jak zatem osiągnąć upragniony rezultat? Główną rolę będzie tu odgrywała odpowiednia pielęgnacja, a zaraz po niej właściwy podkład.

Zobacz także: Dzięki niemu będziesz miała nieskazitelną cerę. Wypróbuj ten trik

Laminowanie cery krok po kroku

Aby zabrać się za laminowanie skóry, należy zacząć od odpowiedniego nawilżenia. Zatem pierwszym etapem będzie zastosowanie właściwego kremu nawilżającego. Substancje, które nawadniają skórę i zatrzymują w niej efekt wilgoci, przekładają się na naturalny blask. W nawilżeniu świetnie sprawdza się kwas hialuronowy czy kwas poliglutaminowy, który jest nawet bardziej wydajny. Wypróbuj produkty, które go zawierają.

Kolejnym etapem będzie nałożenie podkładu. Który wybrać? Najlepszy będzie ten, który zapewni lekką warstwę kryjącą i promienny blask. Ważne jest tu uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Pamiętaj, że lekkie formuły podkładów oferuje wiele marek z różnych półek cenowych. Z pewnością więc znajdziesz coś dla siebie.

Wisienką na torcie tak wykonanego makijażu będzie mgiełka utrwalająca. Jej właściwości pozwalają na utrwalenie makijażu bez użycia pudru. Gdybyś go użyła, nie uzyskałabyś efektu tafli wody, a z pomocą takiej mgiełki jak najbardziej Ci się to uda. Twoja cera będzie wyglądała na ultranawilżoną i zdrową.

W tym makijażu zakochały się gwiazdy takie jak Hailey Bieber. A Ty dasz się uwieść efektowi tafli wody? To gwarancja rozjaśnionej i promiennej cery!

Zobacz także: Tak wygląda idealny makijaż na jesień. Pełne rozświetlenie i kolorowe akcenty

Źródło: www.glamour.pl

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Polecane wideo

W szkole wszyscy szydzili z jej wyglądu. Dzisiaj Jessica Ashley to prawdziwa piękność
W szkole wszyscy szydzili z jej wyglądu. Dzisiaj Jessica Ashley to prawdziwa piękność - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie