TikTokerki wlewają podkład do... wody. Efekt? Musicie to zobaczyć

Koniec z makijażem spływającym po twarzy w upalne dni!
TikTokerki wlewają podkład do... wody. Efekt? Musicie to zobaczyć
Fot. TikTok.com (@hudabeauty)
22.06.2022

TikTok wylansował całe mnóstwo makijażowych sztuczek i looków odtwarzanych przez miliony internautek na całym świecie. Nauczył nas przydatnych trików, dzięki którym wykonywanie make-upu stało się szybsze i łatwiejsze, a efekty o wiele bardziej spektakularne.   

Zobacz również: Ten trik z wazeliną sprawi, że porzucisz mascarę. Rzęsy jeszcze nigdy nie wyglądały tak zalotnie

Jedna z najnowszych makijażowych sztuczek z TikToka wzbudziła tak duże kontrowersje, że na własnej skórze postanowiła ją przetestować prawdziwa guru świata beauty, czyli Huda Kattan. Wizażystka pokazała, jak wlewa podkład do naczynia z wodą, a następnie wykonuje make-up. Czy to może się udać? 

Podkład „na mokro”. TikTokerki mieszają go z wodą. Genialny efekt 

Podobnie jak wiele innych TikTokerek, Hudę Kattan także zaintrygowało nagranie udostępnione przez influencerkę o pseudonimie @rachelrigler. W swoim viralowym filmiku dziewczyna postanowiła odtworzyć sztuczkę, jaką podpatrzyła u innej internautki, która wykonała aplikację podkładu “na mokro”. 

Trik polega na wlaniu podkładu do naczynia z wodą, np. szklanki. Gdy produkt już osiądzie na jej dnie, należy zanurzyć w naczyniu pędzel do makijażu i nabrać na niego kosmetyk, a następnie zaaplikować na twarz jak w tradycyjnym make-upie. 

@rachelrigler Reply to @lex.babb ♬ original sound - Rachel Rigler

Jaki jest cel tej techniki? W drugiej części filmiku wszystko staje się jasne. Rachel przeprowadza prosty test z użyciem papierowego ręcznika kuchennego, mocnymi ruchami przyciskając go do twarzy. Efekt? Makijaż wykonany “na mokro” okazuje się o wiele trwalszy niż ten tradycyjny, który pozostawił na ręczniku większe ślady. 

Co na to jedna z najpopularniejszych wizażystek na świecie, czyli Huda Kattan? Ekspertka przeprowadziła taki sam eksperyment na własnej skórze i podzieliła się z fanami taką szczerą opinią: 

Uważam, że ten trik naprawdę działa. Jest trochę skomplikowany, nieco obrzydliwy i czasochłonny, ale muszę przyznać, że działa. 

@hudabeauty Foundation in water hack IB: @Rachel Rigler #hudabeauty #foryou #viraltiktok #makeuphacks @hudabeauty ♬ original sound - Huda Beauty

Co sądzicie o takim makijażu “na mokro”? Wypróbujecie go? 

Zobacz również: Podkład w tym bardzo nietypowym kolorze działa cuda. Efekt? Jak po filtrze z Instagrama

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY NA LATO
Horoskop MIŁOSNY NA LATO - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie