Jak malują usta Francuzki?

Szminka - instrukcja obsługi. Wszystko o najmodniejszym sposobie jej aplikowania.
Jak malują usta Francuzki?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rouje/)
08.05.2022

Nakładanie pomadki tak, aby usta wyglądały perfekcyjnie, nie należy mimo wszystko do rzeczy łatwych. Efekt zależy od kosmetyku, jakiego używamy - tego jak się rozprowadza i jaką ma konsystencję oraz oczywiście od naszej biegłości w sztuce robienia makijażu. Jeśli nie jesteśmy do końca zadowolone z wyglądu ust po pomalowaniu, koniecznie zainspirujmy się trikiem stosowanym chętnie przez Francuzki.

Zobacz także: Idealnie dopasowany odcień podkładu? Dobierzesz go dzięki genialnej sztuczce ze smartfonem

Jak nakładać szminkę jak Francuzki?

Wedle Francuzek jednym z najgorszych sposobów aplikowania pomadki na usta jest nakładanie bezpośrednie. Usta często wyglądają wtedy nieco sztucznie i nie do końca estetycznie. Pomimo wygodnego wyprofilowania sztyftów w większości pomadek, nie da się niestety pomalować nimi idealnie kącików ust. Jeśli używamy pomadki, zawsze stosujmy do jej nakładania specjalny pędzelek albo jeszcze lepiej - nakładajmy ją... palcami

Aplikacja pomadki palcem, a dokładnie jej wklepywanie to jeden z makijażowych hitów rodem ze stylowego Paryża. Chodzi o uzyskanie bardzo naturalnego, nonszalanckiego, ale też szalenie zmysłowego efektu ust tuż po pocałunku. Nie malujemy ich już tak, aby wyglądały nieskazitelnie. Nie powinny prezentować się jak dopiero co pomalowane. 

Zobacz także: Najpiękniejsze wiosenne perfumy

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rouje Paris (@rouje)

Polecane wideo

Sunflower nails. Słoneczny manicure, który od razu wprawi Cię w dobry humor
Sunflower nails. Słoneczny manicure, który od razu wprawi Cię w dobry humor - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie