Umiejętności tego makijażysty są niesamowite. Daje kobietom zupełnie nową twarz

Po prostu WOW!
Umiejętności tego makijażysty są niesamowite. Daje kobietom zupełnie nową twarz
fot. Instagram(https://www.instagram.com/anar_agakishiev/)
27.01.2022

Nie od dziś wiadomo, że makijaż potrafi naprawdę wiele. Niemniej jeśli na co dzień nie mamy ogromnych problemów z cerą, podkreśla on jedynie naszą urodę. Warto jednak mieć świadomość, że odpowiednio wykonany może nie tylko odjąć nam kilka lat, lecz także zatuszować oznaki choroby czy konsekwencje wypadków.

Przeczytaj też: „Niewidzialne usta” to hit makijażu. Coraz więcej dziewczyn decyduje się na ten nietypowy efekt

Anar Agakishiev – wizażysta, który swoimi makijażami tworzy prawdziwe cuda!

Każda kobieta jest piękna. Pewne okoliczności mogą jednak mieć wpływ na jej urodę. Tak jest szczególnie w przypadku ofiar przemocy domowej, wypadków, nałogów czy chorób. I choć można by pomyśleć, że zawsze na ratunek jest w stanie przyjść zabieg medycyny estetycznej czy operacja plastyczna, niekiedy pomocny okaże się sam make-up. Nie wierzysz? Koniecznie rzuć okiem na prace Anara Agakishieva.

Kim jest ten człowiek? To gruziński wizażysta. 36-latek chciał zostać kiedyś lekarzem, niemniej w trakcie studiów medycznych odkrył w sobie pasję, jaką jest właśnie makijaż. Anar maluje wiele kobiet, jednak często jego klientkami są dziewczyny, które są ofiarami wypadków czy borykają się z chorobami skóry. Dzięki umiejętnościom Agakishieva mogą one poczuć się tak pięknie, jak kiedyś. Zresztą przekonaj się o tym, zaglądając do naszej galerii!

Polecane wideo

Aktorzy z „Mody na sukces” kiedyś i dziś. Zobacz, kto zmienił się najbardziej
Aktorzy z „Mody na sukces” kiedyś i dziś. Zobacz, kto zmienił się najbardziej - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 05.05.2022 11:38
Śliczna uroda
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.02.2022 10:28
Widać że to fake 😒
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2022 09:46
a potem faceci biorą kobiety na randki na basen hahaa :) Lepiej bardziej naturalnie się malować. Osobiście nawet podkładu nie stosuję tylko puder z ecocery. Raz na jakiś czas np. na wesele pójdę się mocniej pomalować do kosmetyczki ale to jest rzadkość . Co naturalne to naturalne :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie