Makijażowy trend z użyciem... papieru toaletowego. Rezultaty są naprawdę spektakularne

Brzmi odpychająco? Nic bardziej mylnego!
Makijażowy trend z użyciem... papieru toaletowego. Rezultaty są naprawdę spektakularne
Fot. TikTok.com (@niru._.stha)
18.07.2021

Mówi się, że jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie. Patrząc na niektóre popularne triki i lifehacki na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że w ogóle nie powinny się udać... a jednak w wielu przypadkach rezultaty okazują się naprawdę zaskakujące. 

Zobacz również: Wysmarowała całą twarz szminką. Efekt? Idealny makijaż!

Nie inaczej jest jeśli chodzi o triki, które serwuje nam TikTok, w tym te makijażowe. Jednym z ostatnich trendów jeśli chodzi o malowanie się jest tzw. toilet paper makeup challenge. Brzmi dziwacznie, a wręcz odpychająco? Wystarczy, że obejrzycie efekty tego wyzwania, a od razu zmienicie zdanie. 

Makijaż oczu wykonany papierem toaletowym to hit TikToka 

Wyzwanie toilet paper makeup ma już ponad 24 mln wyświetleń na TikToku. W jego ramach dziewczyny używają kawałka papieru toaletowego, aby stworzyć na powiekach bajecznie kolorowy makijaż, niczym malowany akwarelami. 

Jak to działa? To bardzo proste. Dziewczyny nakładają na kawałek papieru wybrany cień, a następnie delikatnie wklepują go w powiekę. Następnie powtarzają czynność z kolejnym cieniem – i tak dalej.  

Istotą toilet paper makeup challenge jest to, aby efekt końcowy był nieco nieidealny. To znaczne ułatwienie, bo nie musisz martwić się równą aplikacją kosmetyków. Ta technika zakłada, że cienie nie muszą być nakładane perfekcyjnie - makijaż ma wyglądać tak, jakby powieki zostały nonszalancko pociągnięte farbami w artystycznym nieładzie. 

Jak prezentuje się kolorowy makeup wykonany z pomocą papieru toaletowego? W poniższej galerii zobaczycie najbardziej efektowne stylizacje w tym trendzie. Wypróbujecie takie wyzwanie? 

Polecane wideo

Polskie gwiazdy bez makijażu i retuszu. Jak wyglądają naprawdę?
Polskie gwiazdy bez makijażu i retuszu. Jak wyglądają naprawdę? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie