Zachwycające metamorfozy ślubne. Aż ciężko rozpoznać, że to te same kobiety

Ten stylista twierdzi, że makijaż jest niczym biżuteria twarzy.
Zachwycające metamorfozy ślubne. Aż ciężko rozpoznać, że to te same kobiety
fot. Instagram (instagram.com/arber_bytyqi_mua)
09.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Trzeba przyznać, że odpowiedni makijaż to jeden z ważniejszych elementów dla panny młodej w dniu ślubu. Poza poszukiwaniami wyjątkowej sukni czy wygodnych butów, znalezienie właściwego charakteryzatora graniczy czasem z cudem. Wiele kobiet nie jest zachwycona próbnym make-upem i metodą prób i błędów musi szukać stylisty dalej. 

Zobacz również: Makijaż na skórze z problemami to prawdziwe wyzwanie. Ten artysta nie boi się ryzyka!

Istnieją jednak eksperci niezawodni w swoim fachu, do których wręcz ustawiają się kolejki klientek. Z pewnością należy do nich artysta Arber Bytyqi, którego profil obserwuje już prawie pół miliona osób.

Zachwycające metamorfozy ślubne

Arber Bytyqi jest profesjonalnym makijażystą, który potrafi wyczarować naprawdę spektakularny look na wesele. Ślubne metamorfozy kobiet, które publikuje na swoim profilu, są podziwiane przez internautów na całym świecie. Jego zdaniem makijaż jest niczym biżuteria twarzy.

Pytam moje klientki, czy mają jakieś specjalne życzenia. Na przykład czy wolą naturalny, czy bardziej teatralny styl. Proszę też o pokazanie sukni, którą zamierzają założyć. Jej projekt i detale zdradzają kierunek, który klientka chce osiągnąć. Następnie analizuję rysy twarzy

- zdradza swój sekret Arber.

Aż trudno rozpoznać, że zestawienia dwóch zdjęć przedstawiają te same osoby. Do tego pana warto zarezerwować sobie termin dużo, dużo wcześniej...

Zobaczcie jego najbardziej spektakularne metamorfozy w naszej galerii. Wow!

Polecane wideo

Odważyły się na totalną metamorfozę fryzury. Ich twarz wygląda teraz zupełnie inaczej
Odważyły się na totalną metamorfozę fryzury. Ich twarz wygląda teraz zupełnie inaczej - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2021 08:36
Na co dzień robię lekki makijaż, używając do niego bananowego pudru z ecocery, jasnych cieni i tuszu. W dniu ślubu miałam mocniejszy makijaż i powiem że niektórzy pytali się mnie czy to na pewno ja. Kosmetyczka się postarała i zrobiła mnie na bóstwo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie