Nowość: Blogerki zakochały się w tej maskarze. Efekt jest oszałamiający!

Magnetyczny tusz They're Real! marki Benefit Cosmetics wspaniale unosi i ekstremalnie wydłuża rzęsy.
Nowość: Blogerki zakochały się w tej maskarze. Efekt jest oszałamiający!
fot. Instagram @benefitpoland
30.04.2021

Fanki marki Benefit Cosmetics z pewnością dobrze znają bestsellerową maskarę They're Real!. Niedawno pojawiła się w sprzedaży nowość, a jest nią ekstremalnie wydłużający tusz They're Real! MAGNET. Nowy produkt już zdobył serca blogerek i instagramerek z branży beauty. Na czym polega różnica między dwiema maskarami? Nowy produkt posiada innowacyjną szczoteczkę i nową formułę tuszu. Producent obiecuje, że takie połączenie maksymalnie wydłuży i uniesie rzęsy ku górze. Jak dokładnie działa nowa mascara?

They're Real! MAGNET – nowa maskara od Benefit Cosmetics

Swoje niezwykłe działanie produkt zawdzięcza zaprojektowanej przez inżynierów szczoteczce wyposażonej w – uwaga – magnetycznie ładowany rdzeń! Przyciąga on tusz, który również ma magnetyczną formułę, wzbogaconą o minerały. Działa to tak, że szczoteczka chwyta i wyciąga tusz poza granicę Twoich rzęs, dając efekt ich „wyciągnięcia” i maksymalnego wydłużenia. Szczoteczka posiada też wypustki ZigZag, które są rozmieszczone tak, aby rozdzielać i podkreślać rzęsy. Ta technologia oczekuje właśnie na opatentowanie w Europie i USA.

Fot. materiały prasowe

Z niezwykłym efektem idzie w parze bardzo łatwy sposób użycia produktu. Magnetyczna formuła tuszu jest praktycznie niewyczuwalna po nałożeniu, nie rozmazuje i nie osypuje. Nakładając kolejne warstwy, można łatwo budować pożądany efekt, a mogą być nim nawet i 40% dłuższe rzęsy w porównaniu z niepomalowanymi rzęsami. Wyglądają też na znacznie uniesione i idealnie rozdzielone. Tusz nie rozmazuje się i nie osypuje, jest wodoodporny i gwarantuje 36-godzinny efekt.

Maskara They're Real! MAGNET, Benefit Cosmetics / fot. materiały prasowe

Wersja mini maskary They're Real! MAGNET / fot. materiały prasowe

Maskara They're Real! MAGNET marki Benefit Cosmetics dostępna jest w głębokim, czarnym kolorze Supercharged Black. Testowałyście już ją? Jakie są Wasze opinie?

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie