Popularna marka kosmetyków znika z rynku. Uwielbiały ją kobiety na całym świecie

Nie przetrwała pandemii koronawirusa.
Popularna marka kosmetyków znika z rynku. Uwielbiały ją kobiety na całym świecie
Fot. Unsplash
02.03.2021

Niedługo minie rok od dnia, gdy WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła, że epidemia koronawirusa zmieniła się w globalną pandemię. COVID-19 rozprzestrzenił się na wszystkie kontynenty na Ziemi – nawet na Antarktydę.  

Zobacz również: 6 sklepów, do których już się nie wybierzemy. Te marki nie przetrwały pandemii

W ciągu minionych 12 miesięcy nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Niestety już teraz wiadomo, że po pokonaniu pandemii nie wszystko wróci do normy i będziemy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zabraknie w niej m.in. wielu marek, do których byliśmy przywiązani, a które niestety nie przetrwały w dobie kryzysu. Jedną z nich jest popularna na całym świecie marka kosmetyczna, która właśnie ogłosiła zakończenie swojej działalności. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @beccacosmetics

Marka kosmetyczna Becca znika z rynku przez pandemię koronawirusa 

Chodzi o markę kosmetyczną o nazwie Becca, założoną w 2001 roku w Australii. Flagowymi produktami marki były słynne rozświetlaczeW Polsce można je kupić m.in. w sieci perfumerii SephoraNiestety to już ostatnie chwile, aby zrobić zapasy australijskich produktów. Za pośrednictwem Instagrama marka poinformowała o zamknięciu biznesu. Ta decyzja ma oczywiście związek z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa. 

Globalna pandemia wywarła wpływ na wszystkich na świecie, na różnych płaszczyznach. Wywarła też olbrzymi wpływ na wiele biznesów. W przypadku marki Becca nagromadzenie wyzwań w połączeniu z globalnym wpływem COVID-19 niestety okazało się czymś więcej, niż nasza firma może wytrzymać. Musieliśmy więc podjąć łamiącą serce decyzję i zamknąć markę Becca z końcem września 2021 roku. 

Wierzymy w was i wierzymy, że wasze wewnętrzne piękno jest światłem, którym dzielicie się ze światem. Jesteśmy przekonani, że duch marki Becca będzie wciąż żywy dzięki wam wszystkim. Prosimy, rozświetlajcie wasze prawdzie oblicza. Rozświetlajcie wasze własne ścieżki i przekraczajcie granice. Dzielcie się pozytywną energią i rozświetlajcie drogę innym, wywierając wpływ na ten świat. Cieszcie się swoim światłem na własnych warunkach. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @beccacosmetics

Warto dodać, że w roku 2016 Becca została kupiona przez Estee Lauder. Od tamtego czasu z marką współpracowały takie gwiazdy jak m.in. Khloe Kardashian czy Chrissy Teigen, które stworzyły swoje autorskie, limitowane kolekcje kosmetyków.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @beccacosmetics

Będziecie tęsknić za marką Becca? 

Zobacz również: Kultowa marka odzieżowa znika z Polski. Wszystko z powodu koronawirusa

Polecane wideo

Nie goli ani wąsika, ani zrośniętych brwi. To jej sposób na znalezienie wartościowego partnera
Nie goli ani wąsika, ani zrośniętych brwi. To jej sposób na znalezienie wartościowego partnera - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 15:51
O cholera robię zapas
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 02.03.2021 14:54
Szkoda rozświetlacze i bronzery najlepsze jaki można dostać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie