Zrobiły makijaż tanimi kosmetykami z drogerii i pokazały efekt. Musisz to zobaczyć

Czy w tym przypadku oszczędność popłaca?
Zrobiły makijaż tanimi kosmetykami z drogerii i pokazały efekt. Musisz to zobaczyć
źródło: reddit.com/r/MakeupAddiction
10.01.2021

Cena nie zawsze idzie w parze z jakością, ale w przypadku kosmetyków zależność wydaje się prosta. Po produkcie z wyższej półki spodziewamy się zdecydowanie więcej, niż w przypadku drogeryjnego odpowiednika. I zazwyczaj coś w tym jest.

Zobacz również: Myślały, że potrafią się malować, ale makijażystka od razu wytknęła im błędy. W której wersji wyglądają lepiej?

Ale czy to oznacza, że budżetowy make-up nie może wyglądać spektakularnie i już na pierwszy rzut oka trąci taniością? Poznajcie użytkowniczki serwisu reddit.com, które postanowiły to sprawdzić.

One malują się własnoręcznie, wykorzystując najtańsze kosmetyki na rynku. Czy podkład, korektor, bronzer albo paleta cieni za kilka złotych rzeczywiście wyglądają gorzej od tych za nawet kilkaset? Zajrzyj do galerii i przekonaj się na własne oczy.

Zobacz również: Dziewczyny, które w ogóle się nie malują. Na ich twarzy nie zobaczysz nawet grama makijażu

Polecane wideo

Myślały, że potrafią się malować, ale makijażystka od razu wytknęła im błędy. W której wersji wyglądają lepiej?
Myślały, że potrafią się malować, ale makijażystka od razu wytknęła im błędy. W której wersji wyglądają lepiej? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Maja (Ocena: 5) 11.01.2021 11:54
Nie lubię przepłacać szczególnie jeżeli chodzi o kosmetyki. Mam kilka swoich ulubionych kosmetyków w dobrych cenach, których używam od dłuższego czasu. Chociażby puder z ecocery nie kosztuję dużo a sprawdza się świetnie. Używam go na co dzień i na większe wyjścia za każdym razem zdaję egzamin :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2021 15:39
Dla mnie makijaż to nie taka znów prosta sprawa. Dlatego zamieniłam podkład na krem bb pat&rub, i dzięki niemu czas wykonania mi się skraca, a i dla skóry jest lżej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie