„Każdy musi od czegoś zacząć”. Początkujące makijażystki pokazały swoje dzieła

Mają słabość do mocnego krycia.
„Każdy musi od czegoś zacząć”. Początkujące makijażystki pokazały swoje dzieła
źródło: reddit.com/r/BadMUAs
07.12.2020

Co to znaczy „twarzowy makijaż?”. Chodzi o sytuację, gdy kosmetyki podkreślają atuty, maskują niedoskonałości, równocześnie nie zmieniając dramatycznie naszych rysów. Jesteśmy pomalowane, ale nie mamy na sobie maski.

Zobacz również: To miał być tylko próbny makijaż ślubny. Klientki nie chcą go zmywać

Z tym różnie bywa, na co najlepszym dowodem mają być dzieła tych początkujących makijażystek. One lubią mocne krycie, ciemny podkład oraz ostry kontur. I raczej kiepsko na tym wychodzą - twierdzą użytkownicy serwisu reddit.com.

To właśnie oni zebrali zdjęcia najbardziej oryginalnych wizażystek. Znalezienie się w tym gronie raczej trudno uznać za komplement. Która z nich przesadziła najbardziej? Zajrzyj do galerii i oceń.

Zobacz również: Te zdjęcia udowadniają, że każdy może zostać makijażystą. Ale nie zawsze powinien

Polecane wideo

To miał być tylko próbny makijaż ślubny. Klientki nie chcą go zmywać
To miał być tylko próbny makijaż ślubny. Klientki nie chcą go zmywać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.12.2020 09:01
ciotka mi mówiła o tabletkach figurena ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze figurena dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie