Sztuczne rzęsy i naturalny efekt? Sprawdź, jak to osiągnąć!

Naturalnie długie i gęste rzęsy to kwestia kilku chwil!
Sztuczne rzęsy i naturalny efekt? Sprawdź, jak to osiągnąć!
fot. Instagram @ardell_l
17.06.2020

Chcąc przedłużyć i zagęścić rzęsy, zwykle udajemy się do specjalnych salonów kosmetycznych. Tymczasem efekt ten możesz uzyskać także we własnym domu! Wystarczy zdecydować się na wysokiej jakości sztuczne rzęsy, wyróżniające się łatwą aplikacją. Takie rozwiązanie ma wiele plusów. Przede wszystkim oszczędzasz pieniądze i czas, który trzeba poświęcić na wizytę w salonie. Przedłużanie rzęs poprzez doklejanie jest też bardzo bezpieczne.

Fantastyczny efekt uzyskasz w zaledwie kilka minut, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na produkty od uznanych firm. Nasz wybór: sztuczne rzęsy Ardell. Cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientek, które chwalą je za wysoką jakość wykonania. I to na nich właśnie skupimy się w poniższym artykule.

Rzęsy od Ardell – co wybrać?

Warto wiedzieć, że produkty tej marki wykonywane są z naturalnych, ludzkich włosów. Nie ma tu więc mowy o efekcie sztuczności, który może być widoczny, gdy zdecydujesz się na najtańsze modele. Rzęsy od Ardell są bardzo starannie wykonane, co przekłada się zarówno na wygląd rzęs, jak i na ich wytrzymałość mechaniczną.

W przypadku firmy Ardell mamy do wyboru dwa rodzaje produktów.

– sztuczne rzęsy – jest to cała linia rzęs na pasku, który należy przykleić przy obu kącikach oka,

– kępki – składają się z kilku rzęs. Możemy przykleić je w dowolnym miejscu, uzyskując efekt zagęszczenia.

Oczywiście w każdej kategorii mamy szeroki wybór rzęs pod względem gęstości, stopnia zakręcenia, a także liczby sztuk w zestawie. Często dołączane są do nich różne akcesoria, które ułatwiają aplikację i pielęgnację, jak chociażby kleje, odżywki czy szablony do stylizacji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ardell Polska (@ardell_pl)

Bardzo szeroka oferta sprawia, że każda zainteresowana klientka jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy najważniejszy okaże się efekt wydłużenia, zwiększenie gęstości czy też podkręcenie. Sztuczne rzęsy Ardell oferowane są różnych wariantach cenowych, co także ma ogromne znaczenie. Z łatwością można bowiem znaleźć wyroby, które z jednej strony pozwolą łatwo wydłużyć rzęsy, a z drugiej nie zrujnują budżetu.

Jak założyć rzęsy Ardell?

Kolejnym atutem jest bardzo łatwa aplikacja. Zanim się do niej weźmiesz, dokładnie umyj i osusz swoje naturalne rzęsy i powieki. Dzięki temu zyskasz pewność, że nic nie przeszkodzi w przyklejeniu paska lub kępek.

Jeśli masz do czynienia z całym paskiem rzęs, na początek nałóż klej, jednak nie bezpośrednio na pasek. Warto najpierw rozprowadzić go na kartce papieru, a następnie zamoczyć w nim pasek z rzęsami. W kolejny kroku delikatnie umieść rzęsy na powiece, najlepiej około 5 milimetrów od wewnętrznych kącików. Dzięki temu rzęsy nie będą podrażniać oka. Jeśli zaś chodzi o kępki, należy chwyć pojedynczą kępkę pęsetą, a następnie delikatnie zamocz jej końcówkę w kleju. Uważnie przyklej kępkę na rzęsy (nie do powieki!), jak najbliżej nasady.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ardell Polska (@ardell_pl)

Klej powinien zaschnąć po upływie 30 sekund. Na koniec wystarczy dopasować sztuczne rzęsy pęsetą i je scalić. Bezpośrednio po nałożeniu paska lub kępek nie można przecierać oczu. W innym wypadki rzęsy mogą wypaść.

Jak widać, cała operacja nie jest skomplikowana. Wybierając dobrej jakości produkty, zyskujesz pewność, że rzęsy będzie można nie tylko łatwo założyć, ale również zdjąć – są to produkty wielokrotnego użytku. W razie potrzeby możesz je również skrócić.

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie