Od szarej myszki do influencerki. To nie jest dzieło chirurga, ale makijażysty

Make-up działa równie skutecznie, co skalpel.
Od szarej myszki do influencerki. To nie jest dzieło chirurga, ale makijażysty
źródło: Instagram (instagram.com/paintedbyspencer)
10.06.2020

Obserwując najpopularniejsze influencerki musimy zachować daleko idącą ostrożność. Zanim zaczniemy się z nimi porównywać, warto zdawać sobie sprawę, że nawet one nie wyglądają aż tak dobrze. To często kwestia filtrów i poprawek graficznych.

Zobacz również: Myślały, że potrafią się malować, ale makijażystka od razu wytknęła im błędy. W której wersji wyglądają lepiej?

Ale nie tylko. Prace tego wizażysty są najlepszym dowodem na to, że spektakularna metamorfoza możliwa jest także w świecie realnym. Bez upiększających aplikacji i wygładzających nakładek. Czasami wystarczy kilka kosmetyków i wprawna ręka.

Spencer, amerykański makijażysta, odmienia swoje klientki nie do poznania. Przychodzą do niego jako niepozorne szare myszki, a studio opuszczają jako pierwszoligowe gwiazdy. To nie jest zwykły make-up - twierdzą fanki jego talentu. Artysta działa z chirurgiczną precyzją i taki jest też efekt.

Najlepsze przemiany zobaczysz w naszej galerii.

Zobacz również: Dziewczyny, które w ogóle się nie malują. Na ich twarzy nie zobaczysz nawet grama makijażu

Polecane wideo

Myślały, że potrafią się malować, ale makijażystka od razu wytknęła im błędy. W której wersji wyglądają lepiej?
Myślały, że potrafią się malować, ale makijażystka od razu wytknęła im błędy. W której wersji wyglądają lepiej? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 09:39
magia makijażu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie