Deynn to prawdziwy kameleon. Oto jej najlepsze makijażowe charakteryzacje

To prawdziwe dzieła sztuki!
Deynn to prawdziwy kameleon. Oto jej najlepsze makijażowe charakteryzacje
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/)
18.05.2020

Deynn, czyli Marita Surma to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek i influencerek. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,5 mln fanówDeynn zyskała popularność przede wszystkim jako miłośniczka treningów i zdrowego trybu życia. Wraz z mężem Danielem Majewskim (trenerem personalnym) wydała nawet poradnik “Trening życia”, w którym zdradza, jak uzyskać wymarzoną sylwetkę. 

Zobacz również: Deynn pokazała się bez makijażu. Reakcja internautów - bezcenna!

Deynn uwielbia również eksperymentować z wizerunkiem. Jednym z jej znaków rozpoznawczych bez wątpienia są tatuaże pokrywające większość jej ciała, w tym szyję i twarz. Ale ostatnio Marita zaczęła chwalić się również talentem jeśli chodzi o makijaż. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia i filmiki, na których prezentuje swoje umiejętności. Deynn stworzyła m.in. make-up inspirowany pożarem Biebrzańskiego Parku Narodowego (a przy okazji wraz z Danielem Majewskim zebrała ok. 300 tys. zł na cel rzecz walki z żywiołem i jego skutkami), wcieliła się w Wonder Woman, a nawet... w hamburgera. Z pomocą kosmetyków udało jej się przeobrazić również w hollywoodzkie gwiazdy – Johnny'ego Deppa i Leonardo DiCaprio. Jedno jest pewne – Deynn ma prawdziwy talent do makijażu! 

W galerii poniżej zobaczycie najlepsze makijażowe charakteryzacje spod ręki Deynn. Spodziewaliście się, że posiada takie umiejętności? 

Polecane wideo

„Nie wiedziałam, że jestem aż tak ładna”. Dziewczyny marzą, by trafić w ręce makijażysty-cudotwórcy
„Nie wiedziałam, że jestem aż tak ładna”. Dziewczyny marzą, by trafić w ręce makijażysty-cudotwórcy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie