Kosmetyczka obiecała jej idealne brwi. Efekt jest mocno dyskusyjny

Autorka jest zachwycona, a klientka żąda zwrotu pieniędzy.
Kosmetyczka obiecała jej idealne brwi. Efekt jest mocno dyskusyjny
źródło: Facebook (facebook.com/MelRose98)
13.03.2020

W dzisiejszych czasach każdy prowadzący swoją działalność musi liczyć się z publiczną oceną. Klienci coraz chętniej recenzują usługi i nie zawsze są to komplementy. Przekonała się o tym właścicielka jednego z brytyjskich salonów kosmetycznych, która musi się teraz przed wszystkimi tłumaczyć.

Zobacz również: 12 największych grzechów, które popełniamy aplikując podkład na twarz

Poszło o brwi, które wykonała kilka dni temu młodej kobiecie. Efekt okazał się niezadowalający, więc ta postanowiła podsumować zabieg w emocjonalnym wpisie na Facebooku. Nie od razu - wcześniej próbowała porozumieć się z „ekspertką”, ale ona pozostawała niewzruszona.

Kto w tym sporze ma rację? Internauci nie są do końca zgodni. Tak wyglądała przed zabiegiem:

Nie polecam tego salonu, bo właścicielka zachowuje się mało profesjonalnie. Najpierw zrobiła mi usta, które wyszły w porządku, a później zaproponowała laminację i zafarbowanie brwi. Nie byłam przekonana, ale stwierdziła, że będę wyglądać lepiej.

Efekt końcowy mnie nie satysfakcjonuje. Brwi nie przypominają tego, co wcześniej mi pokazano. Chyba sama zrobiłabym to lepiej z zamkniętymi oczami. Nie wykonano żadnego testu, a przecież mogłam być uczulona na barwnik.

Po wszystkim mogłam się tylko rozpłakać

- czytamy na profilu Melissy.

Zobacz również: 10 błędów, przez które możesz zapomnieć o spektakularnych rzęsach

Klientka nie chciała mieć już do czynienia z kosmetyczką, która tak ją zawiodła, więc nie pojawiła się już w salonie. Zamiast tego napisała wiadomość i domaga się zwrotu kosztów bezpośrednio na jej rachunek bankowy. Spotkała się z odmową, a następnie jej numer został zablokowany.

Mało tego - kiedy o sprawie zrobiło się głośno, otrzymała prywatną wiadomość od recepcjonistki. Ta w niewybrednych słowach skomentowała jej urodę. Krytyka zabolała więc nie tylko najbardziej zainteresowaną, ale także współpracowników.

Nikt nie pochwala takiej reakcji, ale niektórzy zastanawiają się, o co właściwie tyle krzyku. Ich zdaniem nowe brwi nie wyglądają aż tak źle. A Tobie jak się podobają?

Zobacz również: 10 błędów w regulacji brwi, które nieświadomie popełniasz

Polecane wideo

18-latka przestała regulować brwi. Pokazała się po kilku miesiącach bez pęsety
18-latka przestała regulować brwi. Pokazała się po kilku miesiącach bez pęsety - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.33 / 5
Dnalqp (Ocena: 2) 13.03.2020 19:38
Nie wyglądają źle, wyglądają tragicznie.!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2020 17:44
Okropne.
odpowiedz
Hehe (Ocena: 2) 13.03.2020 16:26
Boże patrzeć na zdjęcia bez mejkapu a patrzeć na jej zdjęcie profilowe warto zabrać dziewczynę na basen na pierwsza randkę. Filtrów najebvvvne, jak ludzi na kwarantannie...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.03.2020 16:18
Wyglądaja jak pomazane henna, a nie jak makijaż permanentny, ale fakt, paskudnie wyglądają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2020 13:21
Koszmar.!!!!!! Ja robiłam w Wałbrzychu u P. Makijaż permanentny. Super idealne mam. To jest dramat! Współczuję kobiecie. Kasę oddać powinni bez dyskusji.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie