Rzęsy pod kolor... szminki. Świat beauty zakochał się w makijażach tej artystki

Jej stylizacje to prawdziwe dzieła sztuki!
Rzęsy pod kolor... szminki. Świat beauty zakochał się w makijażach tej artystki
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/raggedyroyal)
13.02.2020

Gdyby zapytać kobiety o to, bez jakiego kosmetyku do makijażu nie wyobrażają sobie życia na pewno wiele z nich udzieliłaby jednej i tej samej odpowiedzi i wymieniła tusz do rzęs. Bez niego wiele z nas czuje się wręcz naga. Czarne, wydłużone i podkręcone rzęsy nadają spojrzeniu zalotnego charakteru i sprawiają, że oczy wydają się większe. Nic dziwnego, że chcemy je eksponować. 

Zobacz również: Zdjęcia dziewczyn PRZED i PO wizycie u dobrego wizażysty. Wyglądają jak po operacji, a to tylko makijaż

Zdecydowanie najpopularniejszym i podstawowym kolorem tuszy do rzęs jest głęboka czerń, ale czasami eksperymentujemy także z innymi odcieniami, pasującymi zwłaszcza do naszej tęczówki oka, a więc z niebieskim czy zielonym. Ale makijażystka Lauren B. Brown postanowiła pójść jeszcze o krok dalej. Nie tylko maluje rzęsy na kolorowo, ale także dobiera kolor mascary zgodnie ze szminką. Zdjęcia swoich stylizacji zamieszcza w mediach społecznościowych. Jeden z jej postów na Twitterze w ciągu zaledwie jednego dnia zdobył ponad 100 tys. polubień i został udostępniony dalej ponad 14 tys. razy. Dziewczyny na całym świecie zwariowały na punkcie rzęs dopasowanych kolorystycznie do ust. 

Ale to nie wszystko. Lauren B. Brown, którą na Instagramie obserwuje prawie 57 tys. fanów codziennie zachwyca bajkowymi makijażami, a szczególnie upodobała sobie motyw tęczy i nieba. W galerii poniżej znajdziecie jej najbardziej oryginalne stylizacje. Jak podoba wam się takie podejście do sztuki malowania się? 

Polecane wideo

Ideał z Instagrama: Poznajcie śliczną Cindy, która ma 6 milionów followersów
Ideał z Instagrama: Poznajcie śliczną Cindy, która ma 6 milionów followersów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie