Wszyscy zwariowali na punkcie Baby Yoda. Dowód? Zobacz te zwariowane makijaże!

Efekty są... bardzo oryginalne.
Wszyscy zwariowali na punkcie Baby Yoda. Dowód? Zobacz te zwariowane makijaże!
Fot. Instagram.com (@han_makeupp/@jldprints)
13.01.2020

Odkąd tylko pojawił się na ekranie telewizyjnym, a następnie w Internecie, wszyscy zwariowali na jego punkcie. Baby Yoda jakiś czas temu podbił cały świat, stał się bohaterem setek memów, doczekał się własnych profili w mediach społecznościowych i tysięcy wpisów na swój temat na Twitterze i nie tylko. Kim jest ta tajemnicza postać? 

Zobacz również: 13 kobiet, które zdecydowanie przesadziły z makijażem. Tylko spójrz na numer 6

Tzw. Baby Yoda to jeden z bohaterów serialu “The Mandalorian, osadzonego w uniwersum słynnych “Gwiezdnych wojen”. Jest to malutki, zielony, bezimienny przedstawiciel tej samej rasy, co słynny Mistrz Yoda. Co ciekawe, w serialu uroczy maluch ma już 50 lat, jednak jest to dla niego wiek wczesnodziecięcy. Słodki zielony stworek podbił serca internautów na całym świecie. Jest już tak popularny, że zaistniał także m.in. w świecie beauty. Coraz większą popularnością cieszy się bowiem makijaż inspirowany Baby Yodą, zwłaszcza tzw. Baby Yoda brows, czyli brwi przedstawiające jego wizerunek, ale nie tylko. Fanki makijażu eksperymentują z wizerunkiem Baby Yody, a efektami swojej pracy chwalą się na Instagramie. 

Zobacz najciekawsze i najbardziej oryginalne makijaże wykonane zgodnie z trendem Baby Yoda. Jak oceniasz takie przenikanie się popkultury i świata beauty? 

Polecane wideo

Zdjęcia dziewczyn PRZED i PO wizycie u dobrego wizażysty. Wyglądają jak po operacji, a to tylko makijaż
Zdjęcia dziewczyn PRZED i PO wizycie u dobrego wizażysty. Wyglądają jak po operacji, a to tylko makijaż - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie