Tak wyglądają najmodniejsze brwi sezonu. Brow carving nie wszystkim się spodoba

Czy sprawdzą się także poza Instagramem?
Tak wyglądają najmodniejsze brwi sezonu. Brow carving nie wszystkim się spodoba
źródło: Instagram (instagram.com/abbyroberts)
19.09.2019

Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec, co łączy warzywa i owoce z brwiami. A jednak - w czasach mediach społecznościowych wszystko jest możliwe. To właśnie w Internecie rodzą się coraz dziwniejsze trendy, które błyskawicznie zyskują na popularności. Czasami jednak trudno zrozumieć dlaczego.

Zobacz również: „Chyba nie mają w domu lustra”. Nad oczami tych dziewczyn dzieje się coś bardzo dziwnego

„Brow Carving” od pewnego czasu robi furorę na Instagramie. Pierwsze dzieła pojawiły się w Sieci już 2 lata temu, ale chętnych nadal nie brakuje. Jesienią 2019 roku każda szanująca się influencerka powinna malować się właśnie w taki sposób - przekonuje diply.com.

Wiemy już, że chodzi o makijaż, ale co to ma wspólnego z produktami rolnymi?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vesna (@vesnaferhanmua)

Carving to nic innego, ale wywodząca się z Dalekiego Wschodu sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach. Dzięki precyzyjnym nacięciom skórki i miąższu artyści tworzą nawet najbardziej skomplikowane ilustracje. Najmodniejsze w tym sezonie brwi trochę to przypominają.

Włoski powinny być starannie zaczesane i podkreślone. Im bardziej ostre krawędzie, tym lepszy efekt końcowy. Kolejny etap to obrysowanie ich krawędzi w taki sposób, aby pomiędzy brwią a cieniem pozostała wyraźna przerwa.

Zresztą, wystarczy spojrzeć na film.

Zobacz również: Idealny kształt brwi może zmienić twarz nie do poznania. Nic dziwnego, że te dziewczyny niechętnie wracają do starych zdjęć...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Revelist (@heyrevelist)

Według fanek tego trendu, dzięki niemu brwi wyglądają tak, jak gdyby zostały wyrzeźbione. Inne twierdzą, że tego typu fantazyjne kształty przypominają im to, co miewał na twarzy genialny artysta David Bowie.

Na pewno prezentuje się to dość oryginalnie, ale raczej nie sprawdzi się w codziennym makijażu. Chyba, że nie boimy się odważnych rozwiązań i lubimy czuć na sobie spojrzenia innych.

Spróbujesz? A może jednak „brow carving” to wiele hałasu o nic?

Zobacz również: Mają piękne oczy, ale nad nimi dzieje się coś dziwnego. Nie powinny same regulować brwi

Polecane wideo

Idealny kształt brwi może zmienić twarz nie do poznania. Nic dziwnego, że te dziewczyny niechętnie wracają do starych zdjęć...
Idealny kształt brwi może zmienić twarz nie do poznania. Nic dziwnego, że te dziewczyny niechętnie wracają do starych zdjęć... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie