Krostka to nie koniec świata

Triki - jak ukryć wyprysk, żeby bez skrępowania móc wyjść z domu?
Krostka to nie koniec świata
05.07.2008

Chwila, gdy pierwszy raz rano przeglądamy się w lustrze, może być momentem grozy. Jeśli naszym oczom ukazuje się świeża, wyspana buzia - jest OK. Ale co, gdy na gładkim policzku widnieje zaczerwieniony punkt, napawający nas odrazą?

To dobry dzień na makijaż w stylu smoky eyes albo krwistoczerwoną pomadkę. Takie intensywne elementy odwrócą uwagę od wyprysku. Poza tym rozpuść włosy. Burza loków i lekki tapir przysłonią ten brzydki defekt. Drugi etap to zamaskowanie krostki korektorem. Zatuszuj swój problem delikatnie, ale nie przesadź z ilością tapety - zbyt duża góra korektora tylko uwypukli pryszcz.

Gdy wrócisz do domu, zmyj makijaż i nie rób świeżego. Pozwól skórze oddychać, a szybciej się zagoją wszelkie niedoskonałości. Możesz też wspomóc się żelem punktowym albo zwykłą maścią cynkową, jaką bez recepty kupisz w każdej aptece za około 2 złote.

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2009 19:50
a zawsze piszecie że właśnie do czerwonych ust musi być idealna cera ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2008 16:48
[quote="Gosc"][quote][b]girafka[/b] A ja jak mi czasem cos wyskoczy, smaruje takiego syfka rozpuszczona na lyzeczce z kilkoma kroplami wody aspiryna :] super szybko dziala na wrednego pryszcza :P [/quote] Poważnie to działa..?[/quote] Zgadzam się, to jest super!! Przyszcze bardzo szybko przechodzą. Tylko, że ja zamiast wody dodaję spirytus, co zapobiegnie bakteriom i wysuszy krostkę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2008 16:51
[quote="girafka"]A ja jak mi czasem cos wyskoczy, smaruje takiego syfka rozpuszczona na lyzeczce z kilkoma kroplami wody aspiryna :] super szybko dziala na wrednego pryszcza :P [/quote] Poważnie to działa..?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2008 15:09
czerwona szminka?/ w zyciu.... podkresla tylko czerwony odcień pryszcza!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2008 01:19
dzis zastosowalam - dziala rewelacyjnie ! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie