Kupiła puder za 170 zł i szybko tego pożałowała. Pokazała, jak oszpecił jej twarz

Za dnia wygląda pięknie, ale po zmroku...
Kupiła puder za 170 zł i szybko tego pożałowała. Pokazała, jak oszpecił jej twarz
źródło: Facebook (facebook.com/amanda.whitrock)
09.02.2019

Kosmetyki to jedna z tych rzeczy, które coraz częściej kupujemy na podstawie internetowych testów i rekomendacji. Ciekawi nas, jak sprawdzają się na innych, by uniknąć rozczarowania. Zwłaszcza, gdy chodzi o drogie specyfiki ekskluzywnych marek. O tej recenzji jest ostatnio wyjątkowo głośno…

Zobacz również: Mają piękne buzie i.... fatalny makijaż! 12 dziewczyn oszpeconych przez kosmetyki

Młoda Amerykanka pokazała na Facebooku, co stało się z jej twarzą po użyciu popularnego pudru. Choć na pierwszy rzut oka makijaż wygląda świetnie - w specyficznych warunkach okazał się dla niej kompromitujący. Ta historia to najlepszy dowód na to, że malując się trzeba wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności.

Tak dziewczyna prezentowała się przed wyjściem z domu:

Nastolatka wygląda nienagannie. Zalotna kreska na oczach, neutralna kolorystyka, zmatowiona cera, odrobina różu i prawdopodobnie rozświetlacza. W sam raz na wieczór z przyjaciółmi. Ale jednak nie do końca. Amanda Whitrock wybrała się ze znajomymi, żeby pograć w laserowego paintballa. To bardzo popularna rozrywka w USA, która powoli wkracza także do Polski.

Zobacz również: Nastolatka została upokorzona przez salon kosmetyczny. Wyśmiano jej makijaż

W obiektach tego typu panuje półmrok, główne oświetlenie stanowi lampa światła czarnego, jest sporo neonów, broń graczy działa na podczerwień. A makijaż wygląda fatalnie - przekonała się bohaterka tej historii. W specyficznym oświetleniu warstwa makijażu na jej twarzy przybrała purpurowy odcień.

Najlepszym dowodem na to są zdjęcia, które wtedy wykonała:

Nie używaj pudru Huda Beauty, jeśli planujesz rozgrywkę laserowego paintballa

- ostrzega.

Internauci nie kryją rozbawienia i twierdzą, że dziewczyna wygląda jak Violet Beauregarde. To bohaterka filmu „Charlie i fabryka czekolady”, która ma obsesję na punkcie gumy do żucia i w czasie zwiedzenia fabryki przemienia się w fioletową jagodę. Jej twarz wyglądała wtedy niemal identycznie.

źródło: Charlie i fabryka czekolady

Zobacz również: Ślicznotki zmyły makijaż i okazało się, że wcale nie są takie ładne. Urodę zawdzięczają wyłącznie kosmetykom!

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie