Dzień z życia przyjaciółek i… sprawdzian kosmetyków do makijażu!

Przekonaj się, czy tatuaże do ust i brwi we flamastrze przeszły naszą próbę!
Dzień z życia przyjaciółek i… sprawdzian kosmetyków do makijażu!
Fot. Papilot
09.01.2019

Znacie się od lat, wiecie o sobie wszystko i rozumiecie bez słów. Jesteście sobie tak bliskie, że czasem czujecie się jak siostry, a nie najlepsze przyjaciółki. - Siła kobiecej przyjaźni jest nieporównywalnie większa od znajomości dwóch mężczyzn. Kobiety częściej zawierają znajomości na całe życie – wyjaśnia dr Geoffrey Greif z University of Maryland.

Coś w tym jest! My, kobiety, dużo bardziej cenimy sobie częstsze kontakty z przyjaciółką. Spędzenie z nią całego dnia jest dla nas przecież czymś całkowicie naturalnym.

Jak zatem wygląda typowy dzień z życia przyjaciółek? Wspólny lunch, plotki przy kawie, maraton filmowy, a nierzadko także wzajemne motywowanie się do uprawiania sportu. Ale nie tylko. Wiadomo przecież, co kobiety kochają najbardziej… Oczywiście makijaż! Wspólnie z marką AVON postanowiłyśmy sprawdzić, jak ich kosmetyki sprawdzają się w czasie tych wszystkich aktywności.

Zasada sprawdzianu była prosta. Edyta i Asia umalowały się w dwóch różnych stylach: jedna postawiła na mocniejszy, rockowy makijaż („bold”), druga na naturalne podkreślenie urody („natural”). Do wykonania make-up`u dziewczyny wybrały następujące produkty: konturówkę do oczu, kultowe już rozświetlające perełki do twarzy, matowe szminki True Color, tusz do rzęs Supershock oraz lakiery do paznokci Gel Shine.

Poza tym Edyta i Asia w obu wariantach użyły niesamowicie trwałych nowości od AVON, takich jak Tatuaż do ust we flamastrze 2 in 1 Lip Tattoo oraz Tatuaż do brwi we flamastrze Brow Tattoo, które zostały poddane całodniowej próbie.

Czy zatem da się zjeść obiad i nie zetrzeć przy tym szminki? Albo wylać z siebie siódme poty na ściance wspinaczkowej i zejść z niej z idealnie umalowanymi brwiami? Efekty naszego sprawdzianu możecie obejrzeć tutaj:

 

Rezultat zaskoczył nawet nas! Tatuaże do ust i brwi we flamastrze od Avon okazały się niezniszczalne i pozostały „na swoim miejscu” zarówno w wersji „bold”, jak i „natural”. Konturówka do ust, oprócz tego, że perfekcyjnie zdała próbę trwałości, wykazała jeszcze jedną istotną zaletę – precyzyjność. Dzięki temu Asia i Edyta z łatwością mogły podkreślić nią kontur warg. Lekka formuła flamastra pozwoliła z kolei na zabawę kolorem i stopniowanie jego intensywności. Co istotne, 2 in 1 Lip Tattoo w ogóle nie wysuszył ust.

Tatuaż do brwi we flamastrze okazał się natomiast świetnym sposobem na uzyskanie efektu microbladingu: szybko, bezboleśnie i w dodatku w zaciszu własnego domu. Końcówka Brow Tattoo imituje bowiem naturalne włoski, dzięki czemu brwi stały się pełne, gęste i piękne.

Na tym nie koniec. Zarówno tatuaże do ust, jak i tatuaże do brwi Avon mają szeroką paletę odcieni, a zatem każda z dziewczyn mogła nie tylko dobrać do siebie idealny kolor, ale także dowolnie go intensyfikować.

Wnioski? Makijaż wykonany kosmetykami Avon przetrwał wszystkie próby, zaczynając od problematycznego posiłku, a kończąc na ekstremalnej wspinaczce. Każda kobieta, zarówno ta, która woli „make up no make up”, jak i ta, która lepiej czuje się w mocniejszym makijażu, będzie zatem czuła się dzięki produktom Avon dobrze i… pewnie. W końcu nie zaskoczy jej żadna ekstremalna sytuacja!

Produkty AVON, użyte w nagraniu do wykonania makijażu:
Tatuaż do ust we flamastrze 2 in 1 Lip Tattoo, 25,99 zł
Tatuaż do brwi we flamastrze Brow Tattoo, 25,99 zł
Konturówki do oczu, 9,99 zł
Matowa szminka True Colour, 15,99 zł
Rozświetlające perełki do twarzy, 19,99 zł
Tusz do rzęs Supershock, 36 zł
Lakiery do paznokci Gel Shine, 9,99 zł

Wszystkie znajdziesz na stronie www.avon.pl  oraz w katalogu 1/2019. Ekatalog możesz przejrzeć TUTAJ.


Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki
Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki - zdjęcie 1

Polecane wideo

Polecane dla Ciebie