Najdziwniejszy pędzel do makijażu. Wiesz, do czego tak naprawdę służy?

Jest niedrogi i funkcjonalny.
Najdziwniejszy pędzel do makijażu. Wiesz, do czego tak naprawdę służy?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/helloblossomm/)
28.07.2018

Posługiwanie się pędzlami do makijażu to sztuka, ale wiele kobiet opanowało ją do perfekcji. Sprawa przedstawia się inaczej w przypadku wachlarza do nakładania różu. Kobiety boją się go, ponieważ jego konstrukcja nasuwa wrażenie, że posługiwanie się nim nie będzie takie łatwe. Pamiętajmy jednak, że różnego rodzaju przyrządy są tworzone z myślą o ułatwieniu nam życia. Wygląd bywa zwodny. Tak samo jest z wachlarzem do nakładania różu.

Kolekcja przepięknych rozświetlaczy Woke Up Like This od L`oreal Paris

Wachlarze są funkcjonalne i mają wiele zastosowań – nie tylko do nakładania różu. Ich dotyk jest bardzo delikatny, przez co doskonale nadają się do usuwania niechcianych pozostałości kosmetyków pod oczami (np. od tuszu do rzęs), nakładania pudru, wygładzania podbródka warstwą maseczki do twarzy. Ponadto, używając jej, zużywa się mnie produktów.

Wachlarz bardzo dobrze sprawdzi się też do rozprowadzania rozświetlacza. Za pomocą rozłożystych włókien połyskujące drobinki zostaną rozmieszczone na szczytach kości policzkowych i łuku Kupidyna w sposób idealny. Pozwalają one również na doskonałe połączenie drobinek z oczyszczoną skórą bądź innym kosmetykiem. Będzie się wydawała nieskazitelna.

Wachlarz nie kosztuje dużo. Kupisz go za około 20 zł.

Źródło: byrdie.co.uk

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie