Ślicznotki zmyły makijaż i okazało się, że wcale nie są takie ładne. Urodę zawdzięczają wyłącznie kosmetykom!

Wiemy, jak wyglądają naprawdę.
Ślicznotki zmyły makijaż i okazało się, że wcale nie są takie ładne. Urodę zawdzięczają wyłącznie kosmetykom!
źródło: Twitter (twitter.com/COM0LAFLOR)
26.06.2018

„Słowem makijaż oznacza się zarówno preparaty, efekt jak i czynności polegające na kosmetycznym upiększaniu twarzy poprzez malowanie, szminkowanie czy pudrowanie. Makijaż pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery” - czytamy na Wikipedii. I natychmiast dochodzimy do wniosku, że to tylko część prawdy.

Zobacz również: Piękna i bestia w jednym. Jak bardzo zmienia nas makijaż?

Dla coraz większej liczby kobiet make-up to nie zabieg upiększający, ale jedyny ratunek. Przy pomocy kolorowych kosmetyków można namalować twarz od nowa i udawać, że właśnie takimi stworzyła nas natura. Czasami jest tak źle, że nie mamy odwagi pokazać naturalnego oblicza nawet naszym najbliższym. Nie brakuje dziewczyn, które przez lata pozostają w związkach, ale nigdy nie zdecydowały się na demakijaż przed partnerem.

Jak wielkim rozczarowaniem i szokiem może się to skończyć najlepiej pokazuje to krótkie nagranie, które od kilku dni robi furorę w Internecie.

bez makijażu

źródło: Twitter (twitter.com/COM0LAFLOR)

Niejaka Cielito Lindo zdradziła na Twitterze tajemnicę kilku mocno pomalowanych Azjatek. W filmie widzimy je najpierw z pełnym makijażem, a chwilę później - już bez jakichkolwiek upiększeń. Nie chodzi o drobną, kosmetyczną różnicę. Okazuje się, że to zupełnie inne osoby.

Odpowiednio dobrane i zaaplikowane specyfiki potrafią całkowicie zmienić kształt twarzy, wielkość oczu, ust, kolor cery i można tak jeszcze długo wymieniać. Te dziewczyny stworzyły siebie od nowa, a teraz odważnie pokazują, co ukryły pod grubą warstwą make-up`u.

Przykładów jest kilka, a każdy równie wstrząsający. Chyba nie ma się co dziwić facetom, że czasami patrzą na nas z taką podejrzliwością…

Zobacz również: Zobacz, co Azjatki skrywają pod makijażem! (Mocne ZDJĘCIA)

bez makijażu

źródło: Twitter (twitter.com/COM0LAFLOR)

Film pokazuje nie tylko, jaką mamy słabość do makijażu i jak wiele potrafi on zmienić. Komentatorzy są wstrząśnięci przede wszystkim tym, co bohaterki nagrania robią ze swoimi nosami. Okazuje się, że wiele z nich decyduje się na… protezę. Chodzi o nakładkę z tworzywa sztucznego (głównie kleju), która pozwala wyrzeźbić tę część ciała zupełnie od nowa.

„Już nigdy nie zaufam kobiecie w pełnym makijażu”. „Wiedziałem, że one nas oszukują, ale nie zdawałem sobie sprawy ze skali tego zjawiska”. „Niektóre dziewczyny nigdy nie powinny zmywać make-up`u”. „Strach pomyśleć, co pod tapetą ukrywa moja ukochana”. „W XXI wieku umawianie się to zawsze kupowanie kota w worku. Spędzasz wieczór ze ślicznotką, a rano budzisz się obok potwora” - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Mają powód do rozczarowania? Koniecznie zobacz pełne nagranie.

bez makijażu

źródło: Twitter (twitter.com/COM0LAFLOR)

Ten film ma przedstawiać „całą prawdę o makijażu”. Myślicie, że faktycznie jest z nami aż tak źle?

Zobacz również: Chciał upiększyć makijażem starsze kobiety, ale coś poszło nie tak. Teraz cały Internet ma ubaw! (FOTO)

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.06.2018 20:02
Fakt, różnica ogromna, ale z makijażem wcale nie są śliczne, raczej dziwne i niepokojące, brakuje mi odpowiedniego słowa w języku polskim.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.06.2018 00:02
I tak pokazać to nagranie jakiemuś wielbicielowi azjatek, które widział je co najwyżej w filmach dla dorosłych... hehehe
odpowiedz
Argeska (Ocena: 5) 26.06.2018 18:56
Czy tylko ja pierwszy raz w życiu widziałam, że dziewczyny wręcz "zrywają" makijaż? Zwłaszcza z nosa. P.S. Zna ktoś tytuł ostatniej piosenki w tle? :)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 26.06.2018 12:05
Lol.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie