HIT INTERNETU: Dziewczyna sprawdziła, jak jej skóra wygląda pod mikroskopem. Widok był ohydny!

Blogerka była w szoku. Podobnie jak 6 mln widzów.
HIT INTERNETU: Dziewczyna sprawdziła, jak jej skóra wygląda pod mikroskopem. Widok był ohydny!
Fot. Prt screen YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=UXNnAB3ugPU)
17.06.2018

Czy zastanawiałyście się kiedyś, jak wygląda nasza skóra pod mikroskopem? Dla wielu z nas ten widok byłby z pewnością nieciekawy, zwłaszcza jeżeli zmagamy się z niedoskonałościami. YouTuberka Tina Yong postanowiła stawić czoła temu wyzwaniu. Mało tego, udostępniła w mediach wideo, które dokumentuje wygląd jej skóry przed zrobieniem makijażu i po.

Fatalna wiadomość dla kobiet, które nie lubią się malować. Źle na tym wyjdziesz

Jak wyjaśniła, na pierwszy rzut oka jej cera wyglądała na ładną i zadbaną. Niestety, widok pod mikroskopem był zupełnie inny. Dzięki zbliżeniu stały się widoczne plamy pod oczami, włosy oraz piegi.

Potem Tina zrobiła makijaż. Nałożyła podkład, cienie do powiek oraz tusz do rzęs. Następnie ponownie zerknęła pod mikroskop. Okazało się, że widok jest jeszcze gorszy. Zwłaszcza rzęsy prezentowały się okropnie – wyglądały, jakby były zwęglone.

To wideo cieszy się ogromną popularnością i widnieje pod nim mnóstwo komentarzy. Jedna z kobiet napisała, że po obejrzeniu części nagrania natychmiast pobiegła do łazienki, aby zmyć makijaż. Z kolei inna skomentowała, że skóra wygląda pod mikroskopem dziwnie, zwłaszcza, gdy pokrywa ją makijaż.

A wy co myślicie o tym nagraniu?

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie