Te kosmetyki idealnie sprawdzą się na codzienny makijaż!

Polecamy pielęgnacyjny Makijaż Dr Ireny Eris - kosmetyki znajdziesz w perfumeriach Douglas.
Te kosmetyki idealnie sprawdzą się na codzienny makijaż!
fot. materiały prasowe
20.04.2018

Klasyczne kolory, które po prostu musisz mieć!

Dr Irena Eris to jedyna polska marka kosmetyczna, która obecna jest z makijażem w sieci luksusowych perfumerii Douglas. Kolekcja kosmetyków do makijażu w nowej odsłonie efektownie łączy ponadczasową klasykę i niezależną kobiecością.

„Dr Irena Eris to symbol najlepszych polskich kosmetyków pielęgnacyjnych. Zachwycają one swoim działaniem i nowatorskimi technologiami. Dlatego z pewnością Makijaż Dr Ireny Eris ucieszy nie tylko wierne fanki tej marki, ale zdobędzie również nowe. Makijaż ten określiłabym jako elegancki, a zarazem uniwersalny w stosowaniu na co dzień. Mogą się w nim zakochać zarówno panie, które potrzebują solidnego biznesowego looku, jak i te, które kochają minimalizm oraz niezawodne produkty.” – mówi Monika Mantewka, Główny Ekspert ds. Pielęgnacji Douglas.

Pielęgnacja to podstawa

Nowy makijaż marki Dr Irena Eris emanuje naturalnym pięknem. Makijaż ma za zadanie podkreślać urodę i nadążać za potrzebami kobiety, a nie odwrotnie. Punktem wyjścia do idealnego wykończenia makijażu jest przekonanie, że podstawą jest idealnie wypielęgnowana skóra, a w kolor ubiera się w zależności od nastroju i potrzeby. Kosmetyki Dr Irena Eris zawierają zaawansowane technologicznie składniki pielęgnacyjne, które gwarantują luksusową pielęgnację i – co najważniejsze – skuteczność.

Makijaż Dr Irena Eris daje nam coś więcej niż tylko kolor. Są przedłużeniem rytuału pielęgnacyjnego wzbogaconego o intensywne pigmenty i innowacyjne formuły. To idealna rozwiązanie dla kobiet, które oczekują od makijażu nie tylko koloru, a przede wszystkim pielęgnacji.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie