Próbowała wyczyścić beauty blender w mikrofalówce. Coś poszło nie tak...

Teraz śmieje się z niej cały Internet.
Próbowała wyczyścić beauty blender w mikrofalówce. Coś poszło nie tak...
źródło: Twitter (twitter.com/VTT_torii)
04.04.2018

Bez tej niepozornej gąbki wiele z nas nie wyobraża sobie już życia. A przynajmniej codziennego makijażu. Beauty blender powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Dzięki niemu aplikacja make-up`u będzie nie tylko łatwa i przyjemna, ale przede wszystkim - skuteczna. W żaden inny sposób nie rozprowadzisz kosmetyków tak dokładnie. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy aplikator wypadałoby wyczyścić.

Metody są różne, a mało która naprawdę skuteczna. Płukanie pod bieżącą wodą nie usunie wszystkich zanieczyszczeń, a wykorzystanie płynów do prania czy mydła może uszkodzić strukturę blendera. W akcie desperacji wiele z nas decyduje się na jego wymianę. Czy faktycznie nie da się go już uratować?

W ostatnich dniach furorę w Sieci robi pomysł z wykorzystaniem mikrofalówki, który wiele internautek poleca. Niestety, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem

Zobacz również: Co skrywa w środku zużyty BEAUTY BLENDER? (Zobacz ZDJĘCIA!)

Czyszczenie beauty blendera w mikrofalówce

fot. Unsplash

Dokładne wyczyszczenie beauty blendera jest bardzo ważne. Brudna gąbka traci swoje właściwości i utrudnia wykonanie profesjonalnego makijażu. Nie wspominając o tym, że na jej powierzchni (i wewnątrz) mogą rozwijać się groźne wirusy i bakterie. Ale co w momencie, kiedy płukanie pod wodą nie przynosi efektu?

Coraz popularniejszą metodą jest wykorzystanie mikrofalówki. Wystarczy, że…

1. Przygotujesz miskę przeznaczoną do podgrzewania w mikrofalówce

2. Wlejesz do niej kilka kropli płynu do naczyń

3. Uzupełnisz wodą do połowy wysokości naczynia

4. Zanurzysz w niej zabrudzony beauty blender

5. Włączysz urządzenie na minutę (na pełną moc)

Powinno zadziałać. Pod warunkiem, że zrobisz to dokładnie w ten sposób. Pewna internautka nie do końca zrozumiała instrukcję i wtedy wydarzyła się tragedia.

Zobacz również: 18-latka nie miała beauty blendera, więc do makijażu wykorzystała... jądra chłopaka (Zobacz nagranie!)

Młoda użytkowniczka Twittera postanowiła wykorzystać ten sprytny sposób, by wyczyścić swój ulubiony beauty blender. Problem w tym, że instrukcja okazała się dla niej zbyt skomplikowana. Dziewczyna zapomniała o misce, płynie do naczyń, a nawet wodzie. Gąbkę umieściła bezpośrednio na szklanym talerzu wewnątrz mikrofalówki. I włączyła urządzenie.

„Kasuję Twittera. Jestem wściekła. Co tu się do cholery wydarzyło” - napisała chwilę później, załączając bardzo wymowne fotografie - przed i po czyszczeniu w mikrofalówce.

Jak łatwo się domyślić, gąbka bez wody zwyczajnie się roztopiła. Dziewczyna będzie musiała jednak kupić nową. Ale przynajmniej rozbawiła 80 tysięcy internautów, którzy polubili jej wpis.

Zobacz również: Wreszcie wymyślono prosty sposób na SUPER DOKŁADNE umycie Beauty Blendera!

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie