Dzięki makijażystce pierwszy raz zobaczyła swoją twarz bez szpecących znamion. WOW!

Pod ciemnymi przebarwieniami skóry ukrywa się piękna kobieta.
Dzięki makijażystce pierwszy raz zobaczyła swoją twarz bez szpecących znamion. WOW!
źródło: Instagram (instagram.com/goar_avetisyan)
03.04.2018

Wiele z nas maluje się po to, by zakryć drobne niedoskonałości. Inne wcale nie muszą, ale robią to dla zabawy. Nie brakuje jednak kobiet, co potwierdza nasz dzisiejszy przykład, które zwyczajnie nie mają innego wyjścia. Natura była dla nich wyjątkowo mało łaskawa, a ich prawdziwe oblicze może wzbudzać niepotrzebną sensację. Poznajcie Irinę, która urodziła się z licznymi zmianami na skórze.

Młoda Rosjanka od stóp do głów pokryta jest bardzo widocznymi pieprzykami i ciemnymi przebarwieniami. Choroba nie oszczędziła także jej twarzy. Z powodu swojej przypadłości od najmłodszych lat nazywana jest lampartem. Brzmi sympatycznie, ale dogryzający jej rówieśnicy raczej nie mają nic dobrego na myśli. Dziewczyna często jest wyśmiewana, a niektórzy wręcz brzydzą się na nią patrzeć.

Jej trudną historię makijażystka Goar Avetisian usłyszała niedawno w telewizji. Bez wahania postanowiła jej pomóc, by choć przez chwilę poczuła się idealną kobietą.

Zobacz również: Tak wyglądają brwi, które NIGDY nie były regulowane!

Ormiańska wizażystka słynie z radykalnych metamorfoz swoich klientek. Goar makijażem jest w stanie zakryć najbardziej widoczne choroby skóry, a nawet blizny po poparzeniach. Twarz pokryta szczelnie czarnymi znamionami potraktowała jako kolejne wyzwanie. Zaprosiła Irinę do siebie, by całkowicie odmienić jej wizerunek. Młoda Rosjanka zawsze chciała sprawdzić, jak wyglądałaby ze zdrową cerą.

Efekty tej przemiany są tak niesamowite, że film dokumentujący ją obejrzało na Instagramie już ponad milion zachwyconych internautów.

Moja skrzynka odbiorcza pękała w szwach od próśb dotyczących zajęcia się Iriną. Postanowiłam spróbować, aby choć przez chwilę mogła pobyć bez znamion, które towarzyszą jej każdego dnia - napisała na swoim profilu makijażystka.

Zobacz również: Potęga makijażu: Spójrz, co kosmetyki zrobiły z oszpeconymi twarzami tych kobiet...

To nie było proste zadanie. Goar wykonywanie makijażu rozpoczęła od nałożenia czerwonego korektora, który miał zneutralizować ciemny odcień zmian na twarzy modelki. Później przyszła kolej na zbliżony do naturalnego odcienia skóry podkład. Wizażystka zadbała również o perfekcyjny makijaż oczu, podkreśliła brwi, a całość wykończyła ustami w kolorze nude.

Po metamorfozie Irina wygląda już zupełnie inaczej. Oczywiście do pierwszego zmycia make-up`u, ale młodej kobiecie zależało na to, by choć przez chwilę móc zachwycać wyglądem.

Trudno się jej dziwić. Jak informują rosyjskie media, właśnie z powodu choroby została w dzieciństwie porzucona przez rodziców.

Zobacz również: Jak tanimi kosmetykami wykonać profesjonalny makijaż? Oto 5 niezawodnych trików!

Zobacz inne, równie imponujące metamorfozy autorstwa Goar Avetisyan:

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie