Blogerka ze strasznym trądzikiem: Pokazała, co ukrywa pod makijażem i... stała się sławna!

Niestety, hejterzy też się uaktywnili.
Blogerka ze strasznym trądzikiem: Pokazała, co ukrywa pod makijażem i... stała się sławna!
źródło: Instagram (instagram.com/emeraldxbeauty)
28.01.2018

Ta popularna blogerka może dostać rozdwojenia jaźni. Z jednej strony doceniana jest jej odwaga, uroda i talent, ale z drugiej - na każdym kroku słyszy również, że jest zwyczajnie obrzydliwa i nie powinna pokazywać się ludziom. Makijażystka znana w Sieci jako Emerald Beauty wzbudza skrajne emocje, ale na szczęście wciąż zachowuje spokój i pogodę ducha.

Brytyjkę o afgańskich korzeniach obserwuje na Instagramie ponad 100 tysięcy osób. Co ciekawe, jej popularność nabrała rozpędu dopiero wtedy, kiedy… zaczęła pokazywać się bez makijażu. Kluczem do sukcesu okazała się więc nie promowana w Internecie sztuczność, ale naturalna niedoskonałość.

Młoda kobieta ma wielu oddanych fanów, ale na jej profilu nie brakuje także zwykłych trolli, którym nie pasuje wszystko, co robi.

Zobacz również: Blogerka pokazała kilkulatkę z mocnym makijażem. Internauci wściekli!

Emerald Beauty

źródło: Instagram (instagram.com/emeraldxbeauty)

Emerald przekonała się na własnej skórze, że nie da się zadowolić wszystkich. Kiedy publikuje zdjęcia bez makijażu, pokazując ogromny problem ze skórą - jest atakowana za to, że nie zakrywa pryszczy. Kiedy wreszcie się pomaluje - natychmiast pojawiają się komentarze, że najwyraźniej nie jest taka pewna siebie i wstydzi się trądziku.

Dlaczego ludzie wmawiają mi, że jestem nieszczęśliwa, bo mam na twarzy make-up? Gdyby tak było, nigdy nie pokazałabym się bez makijażu. Tak, czasami się maluję! Ponieważ tym zajmuję się zawodowo. W końcu jestem makijażystką. Tak, mam trądzik, ale z powodu pryszczy nie jestem mniej wartościowa od innych - tłumaczy w jednym z ostatnich wpisów.

Przyznaje również, że krytyka już ją nie boli. Od internautów otrzymuje przede wszystkim wsparcie i na tym się skupia.

Zobacz również: LIST: „Czy mogę pokazać się chłopakowi bez makijażu? Zobaczcie i oceńcie, czy mam się czego wstydzić...”

Emerald Beauty

źródło: Instagram (instagram.com/emeraldxbeauty)

Emerald Beauty to nie tylko profil na Instagramie, ale od niedawna także konto na YouTube, gdzie pojawiają się filmy dotyczące makijażu, życia prywatnego blogerki, jak i jej reakcji na internetowy hejt.

„Boże, daj mi trochę swojej pewności siebie. Przez pryszcze rozleciałam się na kawałki i wstydzę się wychodzić z domu. A ty jesteś taka piękna i silna”, „Uwielbiam w tobie to, że nie przepraszasz za to, kim jesteś i jak wyglądasz”, „Każda nastolatka powinna cię obserwować” - to tylko kilka z tysięcy pozytywnych komentarzy na jej temat.

Mamy nadzieję, że Brytyjka skupi się na nich i będzie kontynuowała swoją misję. Taka otwartość naprawdę wymaga ogromnej odwagi.

Zobacz również: 5 makijaży oczu, które w 2018 będą modniejsze niż smokey eye!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.01.2018 01:05
Szczerze... bez makijażu wygląda lepiej, ona jest makijażystką? xD te brwi są okropne :p
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo