Blogerka pokazała kilkulatkę z mocnym makijażem. Internauci wściekli!

Niewinna zabawa czy znęcanie się nad dzieckiem?
Blogerka pokazała kilkulatkę z mocnym makijażem. Internauci wściekli!
źródło: Instagram (instagram.com/idontneedanamebitch)
23.01.2018

Ta blogerka zajmująca się modą i urodą jest dziś na ustach wszystkich. A to za sprawą kontrowersyjnego zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie kilka dni temu. Na fotografii widzimy kilkuletnią dziewczynkę z tak mocnym makijażem, że podobnego make-up`u nie powstydziłaby się żadna z sióstr Kardashian i Jenner.

W Sieci zawrzało. Internauci oskarżają ją, że znęca się nad własnym dzieckiem, robi z dziewczynki obiekt seksualny i odbiera jej niewinność. Fare Mirza zarzeka się jednak, że nie jest mamą małej modelki. Nie zna jej tożsamości, a zdjęcie znalazła gdzieś w Internecie.

Niektórych to nie przekonuje. Ich zdaniem przykłada rękę do „chorego procederu” i powinna się tego wstydzić.

Zobacz również: Internautki w szoku: „Ta mała dziewczynka maluje się lepiej ode mnie!” (Zobacz jej metamorfozę)

makijaż dla dziecka

źródło: Instagram (instagram.com/idontneedanamebitch)

"To wygląda słodko. To znaczy, uważam, że to w porządku, kiedy pomalujesz swoją córkę w ten sposób od czasu do czasu. Używając bezpiecznych kosmetyków i traktując to jako zabawę. To nie jest w porządku, kiedy robisz to codziennie” - czytamy w opisie zdjęcia.

Internauci zrozumieli to tak, jakby dziewczynka ze zdjęcia była córką blogerki. A nie jest. Fare Mirza w rozmowie z portalem „Mail Online” tłumaczy, że jedynie podzieliła się fotografią, którą znalazła w Internecie. Kilkulatka nie jest jej dzieckiem.

Już miesiąc temu pokazywała ją swoim fanom na Instagramie, nie tłumacząc, kim jest mała modelka. Trudno zatem dziwić się tej dezorientacji.

Zobacz również: Ona ma zaledwie 2 lata, a już robi sobie pełny makijaż! Niewinna zabawa czy skandal?

makijaż dla dziecka

źródło: Instagram (instagram.com/idontneedanamebitch)

Komentatorzy nie kryją oburzenia.

„Dziecko z make-up`em. W jaki sposób ona ma uwierzyć w swoje naturalne piękno, skoro od najmłodszych lat nosi na twarzy tak mocny makijaż? To więcej, niż głupie”.

„To jawna seksualizacja małej dziewczynki. A na dodatek niszczysz jej piękną skórę”.

„Przez takie matki dzieci wyrastają na bardzo niepewnych siebie dorosłych. To nie jest odpowiedni wiek na takie eksperymenty z wizerunkiem”.

Tylko nieliczni traktują to jako niewinną zabawę. A Ty po której jesteś stronie?

Zobacz również: Wizażysta Kim Kardashian w ogniu krytyki

makijaż dla dziecka

źródło: Instagram (instagram.com/idontneedanamebitch)

Wcześniej blogerka pokazała na swoim profilu noworodka ze sztucznymi rzęsami

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 14:50
Bez przesady z tym znęcaniem , pewnie dziecko miało fun z tego. Wiadomo, okropne by było jakby tak malowała ją na co dzień, ale raz dla zabawy - dla mnie spoko. Wiele dziewczynek chce być jak mama i przebiera się w szpilki czy sukienki od niej, podkrada kosmetyki czy perfumy. A tutaj zamiast wielkiej papy kosmetyków malowanych paluchami małej po swojej buzi, mama sama jej zrobiła makijaż.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo