Seksowny makijaż na… dekolt!

Latem traktuj swój dekolt tak samo troskliwie jak buzię, a nie opędzisz się od wielbicieli.
Seksowny makijaż na… dekolt!
28.06.2008

W Polsce makijaż dekoltu to nadal bardzo tajemnicza sprawa. Pamiętaj jednak, że ciało możesz traktować podobnie jak twarz. No, może tylko nieco bardziej delikatnie. Jeśli chcesz podkreślić urodę lub wyrównać opaleniznę, mamy dla ciebie kilka rad, które z pewnością przydadzą się teraz, kiedy lato zagościło u nas na dobre.

Praktycznie każdy fragment ciała można ożywić. Służą do tego highlightery (kosmetyki mało u nas znane) oraz specjalne pudry i opalizujące balsamy. My polecamy rozpocząć delikatnie - od wspomnianych już balsamów. Wprawdzie często się je stosuje do całego ciała, ale specjalne, opalizujące polecamy stosować na dekolt. Rozprowadź je delikatnie i tak, aby miejsce, w którym są nałożone, wykraczało nieco poza twój dekolt - unikniesz kłopotliwych nierówności.

Jeśli mówimy o pudrach, to są one równie stosowne do dekoltu co do twarzy. Nie powinny pozostawiać smug, ale tylko wtedy, gdy odpowiednio je nałożysz. Dlatego wybierz pędzel okrągły i duży - pomoże równo rozprowadzić kosmetyk. Co do wyboru produktów, sama najlepiej wiesz, co ci pasuje. My jednak polecamy te z małymi opalizującymi drobinkami.

Specjalne fluidy są nadal najmniej rozpowszechnione, dlatego można eksperymentować. Tymczasem dla ułatwienia sobie zadania polecamy użyć specjalnych pudrów z gotowym aplikatorem.

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2009 17:14
dobry patent:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2008 18:45
DZiewczynki super trikiem na optyczne owiekszenie biustu za pomoca pudru brazujacego: wystarczy duzym pedzelme narysowac literke v miedzy zlaczeniem iersi ) v ( DEKOLD WYGLĄDA FANTASTYCZNIE;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2008 22:35
dekolt drogie panie, nie "dekold" nie istnieje coś takiego jak "dekold". Tak samo jak "kondon".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2008 21:19
Ja też mam dekold w porządku, ale warto wiedzieć, bo te informacje sa cenne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2008 17:43
moj dekold jest w porzadku;-)juz od dawna stosuje takie sposoby:-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie